Kupiškėniška ,,Maltiečių sriubos“ akcija buvo labai dosni

 

Tikriausiai ne kartą girdėjote, kad Lietuvoje tęsiama akcija ,,Maltiečių sriuba“. Kupiškio rajono iniciatyvinė maltiečių grupė, kupina optimizmo, tikėjimo žmonių gerumu, nutarė Savivaldybės administracijos ir aplinkinių įstaigų darbuotojus pakviesti į paramos akciją ir pavaišinti juos sriuba. Geranoriškai sutiko padėti Kupiškio technologijos ir verslo mokykla. Dirbo visa komanda: valgyklos kolektyvas, vadovaujamas vedėjos Danguolės Gaubienės, virė sriubą, profesijos mokytoja Gailutė Tamašiūnienė-Latvė, pirmo kurso virėjo mokymo programos mokinės Alma Dilytė ir Eglė Lesmonavičiūtė labai padėjo akcijos metu. Už supratimą nuoširdžiai dėkojame mokyklos direktorei Linai Kaušakienei.

Savivaldybės posėdžių salėje su nerimu laukėme pietų pertraukos. ,,Maltiečių sriubos“ akcija buvo labai dosni: paaukota net 464, 60 Eur. Tai parama maisto paketais, sriuba vargingiau gyvenantiems Kupiškio rajono seneliams. Šie pinigai keliauja į Maltos ordino pagalbos tarnybą Vilniuje, į Kupiškio grupės sąskaitą. Už juos ir perkame produktus.

Ačiū už supratimą, geranoriškumą, pasitikėjimą. Jeigu šalia jūsų gyvena senoliai, kuriems reikalinga parama (ir ne tik maistu), praneškite apie juos: kiek galėsime, kartu ieškosime būdų, kaip jiems padėti.

 

Kupiškio rajono maltiečių grupės vardu

Skaistutė Paulauskienė