Kupiškėnė Gabija Strolytė pakviesta į projekto „Talentų karta“ merginų komandą

Gabija Strolytė
temainfo.lt archyvo nuotr.

 

Kupiškėnė Gabija Strolytė pakviesta į projekto „Talentų karta“ merginų komandą. Šeštus metus vykdomo projekto atrankoje dalyvavo būrys perspektyviausių jaunų krepšininkų ir krepšininkių iš visos Lietuvos.

„Labai smagu, kad šiemet mergaites atlydėjo gausus tėvelių ir giminaičių būrys. Šeimos palaikymas bei supratimas mergaitėms ir jų treneriams yra itin svarbus – stovyklų, turnyrų, namų darbų ritmas bus tikrai pašėlęs, bet tikiu, kad mergaitės yra pasiruošusios tokiam išbandymui. Taip pat džiaugiuosi, kad merginų trenere šiemet bus Utenos komandai vadovaujanti Eglė Žygelytė, nestokojanti energijos ir entuziazmo“, – teigia LKF moterų krepšinio projektų vadovė Lina Brazdeikytė.

Projekto dalyvius stebėjo ir vertino treneriai Rokas Kondratavičius, Simas Juraitis, Jurgita Štreimikytė-Virbickienė, Vilius Stanišauskas, Giedrius Gustas, Mantas Šernius, Tadas Stankevičius, Giedrius Žibėnas, Laimonas Eglinskas, Lina Brazdeiytė ir Rolandas Radvila.

Iš 22 mergaičių krepšininkių atranką praėjo 14; pavasarį iš šio būrio bus formuojama Lietuvos 15-mečių rinktinė. Praėjusią vasarą Gabija dalyvavo Pabaltijo šalių čempionate U14 ir rinktinės sudėtyje užėmė antrą vietą.

Šį rugsėjį G. Strolytė išvyko mokytis į Vilniaus Ozo gimnaziją – sostinės sporto centrą, treniruojasi su sostinės „Kibirkšties“ krepšininkėmis, komandos trenerė J. Štreimikytė-Virbickienė.

Pirmas Gabijos treneris – Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto mokyklos krepšinio mokytojas Alvydas Puzelis.

Pirma šio sezono „Talentų kartos“ stovykla spalio 11-13 dienomis vyks Anykščiuose.


Lietuvos krepšinio federacijos ir temainfo.lt inf.