Kupiškėnas J.Jarutis pateko į skaudžią avariją, bet Seimo rinkimuose dalyvaus

 

Avariją, į kurią šiandien, rugsėjo 1 d., pateko Kupiškio rajono tarybos narys Jonas Jarutis, aptarinėja ir kupiškėnai, ir rokiškėnai. Jis kandidatuoja į Seimą vienmandatėje Sėlos apygardoje, todėl iš spaudos sužinoję stipraus susidūrimo detales, rinkėjai spėlioja, ar J.Jarutis begalės dalyvauti rinkiminėje kovoje.

Dalyvaus: J.Jarutį jau spėjęs aplankyti jo bičiulis, UAB „Nodama” vadovas Juozas Puzonas temainfo.lt sakė, jog atlikę tomografiją gydytojai patvirtino – nei galva, nei stuburas nesužeisti.

– Mūsų bendrovės vyrai važiavo pro Šaukliškius, netoli Subačiaus, ties posūkiu į naftos kuro bazę, pamatė baisią avariją, sustojo, o sužinoję, kad į ją pateko Jonas Jarutis, paskambino man. Sėdau į mašiną ir lėkiau į įvykio vietą. Kai pamačiau apie 60 metrų nuo kelio nuskriejusį Jono „Volkswageną“, pagalvojau – tai kas iš žmogaus beliko… Į įvykio vietą atvykę policininkai sakė, jog toks automobilis iškart bus nuimtas nuo įskaitos – jis jau neberemontuojamas. Mačiusieji įvykį pasakojo, kad „Volkswagenas“ kelis kartus vertėsi, sukosi, o paskui trenkėsi į žemę ratais, – pasakojo J.Puzonas.

J.Jaručio bičiulis pakalbino ir avarijos kaltininką. Jam – 22 metai. Jis važiavo iš Klaipėdos į Kupiškį.

– Jo paklausiau, kaip čia viskas buvo. Sako, prisnūdau, išlėkiau į kitą pusę… Visas toks suglumęs, išsigandęs. Bet nei jam, nei kartu važiavusiai keleivei – niekur nieko. Jų mašina sudaužyta kaip reikiant, bet net nuo kelio nenulėkė, – pasakojo pašnekovas.

 

J.Puzonas apie avariją pranešė J.Jaručio sugyventinei Virginijai Vanagienei.

– Ji verkia, sako, pas Joną likę kitos mašinos rakteliai. Tai aš atlėkiau į Kupiškį ir nuvažiavome į Panevėžį. Jonui buvo pastatyta lašelinė, mat prieš kelis metus jam teko išgyventi krešulio košmarą – baiminamasi, kad nepasikartotų kažkas panašaus. Kol kas – nieko tragiško. Iš pradžių gydytojai sakė, kad penki šonkauliai lūžę, paskui sakė – keturi. Išgis, – pasakojo J.Jaručio bičiulis.

Į avariją J.Jarutis pateko važiuodamas į darbą. Neoficialiais duomenimis, jau keli mėnesiai jis dirba panevėžiečių UAB „Domimax” apsaugos tarnybos vadovu.

 

Rita Briedienė

Juozo Puzono nuotraukos