Kupiškėnai tęsia pažintį su Italijos-Lietuvos prekybos rūmais

Gruodžio 12 d. Kupiškio rajono savivaldybėje lankėsi Italijos-Lietuvos prekybos rūmų generalinis sekretorius Ugo Meucci ir šios šalies Veronos provincijos įmonės „Europal S.r.L“ prezidentas Guglielmo Mussati.

Savivaldybėje svečius priėmė rajono meras Dainius Bardauskas. Susitikime dalyvavo Savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų ir strateginio planavimo skyriaus vedėjas Arūnas Valintėlis, medienos verslo įmonių vadovai ir atstovai – UAB „Agla“ vadovas Augenijus Cesevičius, „Slavitos“ direktorius Rosvaldas Bočiulis ir „Dastros medžio“ direktoriaus pavaduotoja komercijai Renata Jurėnienė.

Iš susitikimo dalyvių pasakojimų galima spręsti, kad tai buvo italų žvalgomasis vizitas, labiau domėtasi medienos žaliava, gi susitikime dalyvavusios įmonės užsiima daline produkcijos gamyba, „Dastros medis“ gamina lauko baldus.

– Anot trečios kartos verslininko G. Mussati, jam būtų sudėtinga kalbėti su verslo įmone, kurios gamybos apimtys nesiekia 500 kub. m medienos per mėnesį, – teigė vienas iš susitikimo dalyvių.

– Ar „Slavitos“ gamybiniai pajėgumai prilygsta šiam skaičiui? – teiravomės bendrovės vadovo R. Bočiulio. – Nė nežinau. Mes apyvartą skaičiuojame eurais, – sakė jis.

– Susitikimas nors ir nesuformulavo konkrečių tikslų, tačiau turi perspektyvą: kontaktai gali būti naudingi ir dėl konkrečių ryšių verslininkams ir pačiai Savivaldybei planuojant bendrų projektų galimybes, – sakė verslininko A. Cesevičius.

 Kaip jau rašė temainfo.lt, lapkričio 6 d. Italijos-Lietuvos prekybos rūmų kvietimu Vilniuje lankėsi Kupiškio rajono meras D. Bardauskas ir UAB „Muštuvis“ vadovas Vygintas Dragūnas.

„Įvyko įdomus ir produktyvus susitikimas dėl investicijų iš Italijos į Kupiškį pritraukimo bei bendrų Italijos ir Kupiškio projektų įgyvendinimo,“ – tuomet teigė kupiskis.lt.t

 

temainfo.lt

Kupiškio rajono savivaldybės nuotr.