Kupiškėnai prašo pagalbos savo bičiuliui: jo namą nuniokojo ugnis

Feisbuko grupė „Kupiškis“ skelbia apie kupiškėno Eriko Valaičio nelaimę – jo būstą nuniokojo gaisras.

„…grįžęs į namus, esančius Pyragių km., Kupiškio raj., deja, juos rado nebe tokius, kokius paliko, o negailestingai nuniokotus ugnies. Vyras, vienas auginantis dukrą, šiuo metu glaudžiasi tai pas
vienus, tai pas kitus draugus, bet juk taip negali tęstis visada“, –  rašo Jurgita Vasiliauskaitė.

temainfo.lt susisiekė su E. Valaičiu. Jam – 43-eji, jo dukra – 15-metė Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos auklėtinė.

 – Dukrą kaip tik nuvežiau į mokyklą. Kaimynas skambina: „Kviečiam gaisrinę!“ – pasakojo kupiškėnas.

Erikas namus iš tiesų rado kitokius: kas viduje nesudegė, tas aprūko, užlieta vandeniu. Sunaikinta viskas, kas užgyventa, vyras dėkingas ugniagesiams, išgelbėjusiems sienas.

Būstas, įrengtas nedideliame – 9×9 – sodo namelyje. Dabar jis valomas, viskas metama lauk. Nedramatizuojantis situacijos vyras sako, kad dabar labiausiai jam reikia šiukšlių maišų. Tik jo draugai situaciją mato kitokią ir prašo Erikui pagalbos, skelbia jo atsiskaitomąją sąskaitą banke: LT45 7300 0100 2443 3061.

„Kalėdos – stebuklų metas, tad gal galime visi bendromis jėgomis padėti kurti stebuklą šiai šeimai? Už gerą – geru. Juk padėka eina ratu: aš kažkam padariau gerą, kažkas – man… Jei galite, prisidėkite, kad Erikas su dukra galėtų pradėti kurti gyvenimą iš naujo“, – ragina J. Vasiliauskaitė.

Gaisro židinys – kompiuterio ir spausdintuvo vieta.

temainfo.lt