Kupiškėnai pėsčiuosius nukreipia į aštuonias lankytinas vietas

 

Projekto „Biržų, Kupiškio, Pasvalio ir Rokiškio rajonų savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“ lėšomis Kupiškis, kaip ir Rokiškis, pasistatė krypties rodykles, pėsčiuosius nukreipiančias į lankytinas miesto vienas.

Kaip temainfo.lt sakė Kupiškio rajono savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų ir strateginio planavimo skyriaus vedėjas Arūnas Valintėlis, Kupiškyje pastatytos dvi – abi yra Gedimino gatvėje – tokios rodyklės, turistus nukreipiančios į Kristaus žengimo į dangų bažnyčią, buvusią žydų sinagoną, Nochemo Šmito malūną, Baltų pasaulio medį, Etnografijos muziejų, Kupiškio piliakalnį, Uošvės liežuvio dendrologinį parką, Kupos slėnio parką; nuo centro toliau esanti rodyklė nurodo kryptį ir į Lauryno Stuokos-Gucevičiaus aikštę.

Šio projekto lėšomis Kupiškyje pastatyti trys informaciniai stendai, rajone – 76 informaciniai kelio ženklai nr. 628 „Krypties rodyklė į lankytiną vietą“ ir nr. 629 „Lankytinos vietos“.

Projektu siekiama didinti visuomenės kultūrinio paveldo žinomumą, sudaryti sąlygas lengvam ir tikslingam informacijos apie lankytinas vietas prieinamumui, – taip skatinti pridėtinės vertės kūrimą vietos verslininkams.

temainfo.lt

 

Straipsniai panašia tema:


Trumpai: naujos rokiškėnų rodyklės nukreipia į lankytinas vietas »


Paženklinti dar keturi Kupiškio rajono kultūros paveldo objektai »