Kupiškėnai pasižymėjo svetingumu: prizinės vietos atiduotos svečiams

 

Dvi dienas trukusiame Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro surengtame 2005 m.gimimo ir jaunesnių vaikų krepšinio turnyre netruko emocijų ir gražių įspūdžių: dalyvavo aštuonios – Kauno Tornado KM, Akmenės SC, Visagino SC, Rokiškio KKSC, Biržų SM, Molėtų SC, Utenos DSC ir šeimininkų, Kupiškio KKSC – komandos.

Pirmame pogrupyje žaidė Kupiškio, Molėtų, Rokiškio ir Visagino, antrame – Utenos, Akmenės, Biržų ir Kauno sporto mokyklų ir klubų auklėtiniai.

Pirmose rungtynėse aikštelės šeimininkai susitiko su kaimynais rokiškėnais. Po atkaklios kovos rezultatu 52:48 nugalėjo svečiai.

Vakare kupiškėnų laukė iššūkis – visaginiečius jie įveikė 66:47.

Antrą turnyro dieną kupiškėnai susitiko su Molėtų krepšininkais. Po permainingos kovos jaunieji kupiškėnai aikštelę paliko nuleidę galvas: pralaimėta rezultatu 54:41.

Puikiai žaidė Kupiškio komandos krepšininkas Adrijus Totoris, gerai jam talkino Arijus Žioba. Antrą dieną nesustabdomi buvo Kupiškio komandos centrai Linas Kantautas ir Elvinas Radzivonas. Beje, šiame turnyre gerai žaidė ir jauniausias turnyro žaidėjas kupiškėnas Jokūbas Vyčas.

Kupiškėnai pasižymėjo svetingumu: prizinės vietos atiduotos svečiams. Pirmą vietą užėmė Biržų SM auklėtiniai, finale įveikę Rokiškio KKSC krepšininkus. Treti liko svečiai iš Kauno.

Turnyro naudingiausiu žaidėju pripažintas kupiškėnas A.Totoris. Į turnyro simbolinį penketą pateko kupiškėnai Deimatas Timochinas ir L.Kantautas, Biržų SM auklėtinis Rokas Kačinskas ir Tornado KM žaidėjas Lukas Kemeraitis.

Krepšinio treneriai Klaidas Miciūnas ir Alvydas Puzelis patenkinti dviejų dienų turnyru, vykusiu Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijoje ir L.Stuokos-Gucevičiaus gimnazijoje. Jaunieji kupiškėnai įgavo daug patirties ir motyvacijos dar labiau siekti rezultatų. Kupiškyje planuojama surengti dar ne vieną kelių dienų krepšinio turnyrą.

Treneris K.Miciūnas ir mažieji krepšininkai dėkoja juos aktyviai palaikiusiems tėveliams ir rėmėjams.

 

Klaidas Miciūnas

Kupiškio rajono KKSC krepšinio mokytojas