Kupiškėnai noriai žymi vertingus daiktus

zenklina_daigtus_3Pažymėtas daiktas – turto saugos ženklas

Spalio 4 d. Panevėžio apskrities VPK Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Gintarė Šližytė ir Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio patrulė Neringa Buzėnienė lankėsi Kupiškio rajono Salamiesčio bendruomenės rudens šventėje.

Judėjimui „Saugi kaimynystė“ priklausanti Salamiesčio bendruomenė itin aktyviai kviečia bendruomenės pareigūnę į savo šventes. Šįkart G.Šližytė susirinkusiesiems kalbėjo apie prevencinio daiktų žymėjimo naudą ir siūlė nelikti abejingiems savo turto apsaugai, skatino saugią aplinką kurti kartu. Šventės metu buvo žymimi vertingi daiktai, gyventojai konsultuojami įvairiais saugumo klausimais.zenklina_daigtus_2

Vertingų daiktų žymėjimu susidomėjo ir Subačiaus miestelio bendruomenė, taip pat priklausanti „Saugios kaimynystės“ judėjimui. Čia praėjusią savaitę prevenciškai daiktus žymėjo bendruomenės pareigūnė G.Šližytė ir šios apylinkės tyrėja Jolita Jakubauskienė.

Subačiaus miestelio bendruomenės pirmininkė ir bendruomenės nariai išsakė norą žymėti savo vertingus daiktus. Aplankyta net 14 sodybų, kur sužymėti patys įvairiausi žmonėms vertingi daiktai; domėtasi apie gyventojų saugumą rudenėjant, skatinta nelikti abejingiems – pranešti apie pastebėtus įtartinus asmenis, automobilius. zenklina_daigtus_1

Apie prevencinio daiktų žymėjimo naudą kalbama ir kitose bendruomenėse, tikimasi ir toliau tokio didelio žmonių domėjimosi galimybe apsaugoti savo turtą. Per praėjusią savaitę Salamiesčio ir Subačiaus miestelių bendruomenėse sužymėta per šimtą vertingų daiktų.

 

Rasa Černauskaitė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos skyriaus vyresnioji specialistė