Kupiškėnai lengvaatlečiai kovojo respublikinėse ir tarptautinėse varžybose

Alanas Šablickas

Vasario 5 d. Vilniaus lengvosios atletikos manieže vyko 2016-ųjų Lietuvos jaunučių (2001-2002 metų gimimo) žiemos lengvosios atletikos pirmenybės.

Kupiškio garbę gynė rajono Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) sportininkai Žanas Zabulis, Alanas Šablickas, Dominykas Murnikovas ir Ema Bružaitė (trenerė Inga Zabulienė).

Varžybose buvo fiksuojami komandiniai rezultatai rajonų grupėje. Kupiškėnai rezultatais aplenkė Utenos, Telšių, Klaipėdos ir Kelmės rajonų, Biržų, Vilkaviškio, Trakų, Jonavos, Pasvalio, Kazlų Rūdos, Druskininkų, Kretingos, Birštono, Jurbarko sportininkus. Džiaugiamės, kad Alanas, Žanas ir Ema yra pirmuose dešimtukuose respublikos rajonų grupėje.

Grįžus iš šių varžybų išvykome dalyvauti XXVIII tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Nevėžio taurei laimėti. Jos vyko vasario 26 d. Čia dalyvavo Estijos Voru miesto, Latvijos – Daugpilio, Daugpilio rajono, Iecavos, Kuldygos, Murjani, Rygos, Rygos rajono, Venspilio, Rusijos Kaliningrado ir Lietuvos miestų bei rajonų jaunieji lengvaatlečiai.

Geriausiai sekėsi A.Šablickui 60 ir 200 m distancijoje: 60 m nuotolis įveiktas asmeniniu rezultatu 8.08 sek. (buvęs – 8.14 sek.). Šioje rungtyje – ypač didelė konkurencija. Džiaugiamės, kad Alanas – pirmame dešimtuke.

Asmeninį rezultatą A.Šablickas pagerino ir 200 m distancijoje, ją įveikęs per 26.53 sek. Ši rungtis taip pat pasižymi dideliu dalyvių skaičiumi.

Mūsų sporto centro auklėtiniai jau antri metai garbingai atstovauja Kupiškio rajonui ne tik respublikinėse, bet ir tarptautinėse varžybose.

 

Sonata Balienė
Kupiškio rajono KKSC direktoriaus pavaduotoja ugdymui