Kupiškėnai ir rokiškėnai pasitraukė iš „Jr. NBA Lietuva“ kovos

Kupiškio „Cavaliers“

Kovo 18 d. šešiuose Lietuvos miestuose vyko antros „Jr. NBA Lietuva“ čempionato rungtynės.

Pagal NBA lygos sistemą sezoną pradėjo šeši –Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės ir Panevėžio – divizionai, suskirstyti į 30 komandų.

Rytų konferencijos Centriniame divizione – Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) „Cavaliers“, Rokiškio KKSC „Bucks“, Panevėžio KKSC „Pacers“, Visagino SC „Pistons” ir Utenos daugiafunkcio sporto centro (DSC) „Chicago Bulls“ komandos.

Praėjusį šeštadienį Utenos DSC salėje Kupiškis rezultatu 53:28 pralaimėjo Panevėžio „Pacers“, o kovoje su Rokiškio „Bucks“ laimėjo 39:21.

„Jr. NBA Lietuva“ čempionato komandose dalyvauja 2006 m. gimimo berniukai ir po tris 2005 m. gimimo mergaites.

Kupiškėnų komandoje rezultatyviausiai žaidė Adrijus Totoris, kovoje su rokiškėnais pelnęs 14, o su panevėžiečiais – 17 taškų, ir Gabija Trolytė, į Rokiškio „Bucks“ komandos krepšį įmetusi 12, o į Panevėžio „Pacers“ – 14 tšk.

Rokiškio „Bucks“ uteniškių „Chicago Bulls“ įveikė 47:30.

Rokiškio „Bucks“

Kupiškėnus krepšininkus treniruoja mokytojai Klaidas Miciūnas ir Alvydas Puzelis, rokiškėnus – Vitalijus Jocys

Pirmose varžybose, kovo 4 d. vykusiose Kupiškio Lauryno-Stuokos Gucevičiaus gimnazijos sporto salėje, kupiškėnai Utenos „Chicago Bulls“ pralaimėjo 36:48, o varžybos su Visagino SC „Pistons” baigėsi kupiškėnų pergale 62:35.

Rokiškio „Bucks“ rungtynės su Panevėžio „Pacers“ baigėsi panevėžiečių pergale 47:7, o Visagino „Pistons” rokiškėnai įveikė 29:31.

Diviziono varžybose kupiškėnai užėmė trečią, rokiškėnai – ketvirtą vietas, ir nė viena šių komandų į tolesnį etapą nepateko.

– Nesame labai nusiminę. Vaikai apdovanoti puikiais marškinėliais, sulaukėme sirgalių ir žurnalistų dėmesio. Kova yra kova – nieko nepadarysi, –temainfo.lt sakė Kupiškio rajono KKSC krepšinio mokytojas K. Miciūnas.

„Jr. NBA Lietuva” čempionatą organizuoja Lietuvos krepšinio federacija kartu NBA Europe.

 

Adelija Varnaitė

Kupiškio rajono KKSC nuotraukos