Kupiškėnai imtynininkai pergales skaičiavo Troškūnuose

Kovo 20 d. į Anykščių rajono Troškūnų Kazio Inčiūros gimnazijos sporto salę rinkosi imtynininkai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Šiaulių rajono ( Kuršėnų ir Gruzdžių), Joniškio, Panevėžio, Kupiškio ir Anykščių rajonų; jau 23 metus organizuojamas turnyras pirmajam Troškūnų imtynių treneriui Ričardui Deksniui atminti.

Į turnyrą atvyko Lietuvos imtynių federacijos prezidentas Valentinas Mizgaitis, Troškūnų gimnazijai padėkos raštą  įteikęs už imtynių sporto plėtrą Troškūnuose bei abipusį bendradarbiavimą organizuojant sporto stovyklas.

Varžybas stebėjo Europos bei Pasaulio bronzos medalio laimėtojas, olimpietis Valdemaras Venskaitis, Anykščių imtynių veteranai.

Vaikų amžiaus grupėje nugalėjo troškūniečiai Nojus Pupkis (svorio kategorijoje iki 25 kg), Aivaras Stanislavas (30 kg.), Joniškio sportininkai  broliai Dovydas (34 kg) ir  Paulius (41 kg) Poneliai, Arnas Abromavičius (38 kg), kaunietis Benas Lationkinas (45 kg) ir panevėžietis Jokūbas Guga (57 kg).

Jaunių amžiaus grupės nugalėtojais tapo Matas Traupys (65 kg) iš Panevėžio,  Dovydas Jucius (72 kg) iš Kuršėnų ir Gintaras Buinauskas (78 kg) iš Viešintų.

Kupiškio jaunieji imtynininkai iškovojo tris medalius. Sidabrą moterų imtynėse, (svorio kategorijoje iki 52 kg) laimėjo Evelina Dūdėnaitė, finalinėje kovoje nusileidusi Šiaulių sporto internato imtynininkei. Bronzos medalį laimėjo Laura Kacinauskaitė (+ 69 kg).

Graikų-romėnų imtynėse pagirtinai kovojo Gedrimas Janonis (iki 65 kg), sugebėjęs ne tik pasipriešinti didesnę patirtį turintiems sportininkams, bet ir dviejose kovose pasiekęs pergales ir iškovojęs bronzos medalį.

Varžybas organizavo Anykščių rajono graikų-romėnų imtynių klubas „Ąžuolas” ir Troškūnų K.Inčiūros gimnazija.

Varžybas parėmė Anykščių rajono savivaldybė per sporto programą „Renginiai, reprezentuojantys Anykščių rajoną”.

Foto informacija apie šį renginį galima pažiūrėti adresu www.vs-foto.lt, kurią paruošė panevėžietis Vygantas Sereika.