Kupiškėnai – į stipriausiųjų aštuonetą

Dalyvaudami šių metų šalies jaunių sporto žaidynėse Kupiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro jaunieji krepšininkai, gimę 1998-1999 m., pirmą kartą pateko į stipriausių Lietuvos komandų aštuonetą. Mūsų pergalę lėmė vaikinų kovingumas ir noras įrodyti, kad ir nedidelio miesto komandos žaidėjai kaip lygūs su lygiais gali kovoti su žymiai didesnių miestų ekipomis.

Pirmose pogrupio varžybose kupiškėnai (namuose) susitiko su Biržų krepšininkais. Juos nugalėjome rezultatu 84:71. Šiose rungtynėse pasižymėjo Matas Sabaliauskas (26 taškai) ir Ignas Jonušys (22).

Varžybose (išvykoje) pergalę 70:51 iškovojome prieš rokiškėnus. Prie šios sėkmės svariausiai prisidėjo I.Jonušys (25), Gintaras Gudavičius ir Andrius Nečionis (po 12 tšk.).

Po dviejų pergalių rungtynėse (išvykoje) turėjome pripažinti joniškiečių krepšininkų pranašumą. Jiems pralaimėjome 70:75.

Svarbiausiose rungtynėse dėl pirmos vietos (namuose) kovojome su Panevėžio sporto centro komanda. Panevėžiečius nugalėjome rezultatu 98:79.

Pogrupyje iškovoję pirmą vietą, aštunfinalyje susitikome su Radviliškio sporto centro auklėtiniais. Pirmose varžybose (išvykoje) priešininkus nugalėjome 80:74. Rezultatyviausiai rungtyniavo M.Sabaliauskas (18), I.Jonušys ir Donatas Stonikas (po 11 tšk.).

Atsakomosiose varžybose (namuose) po įtemptos kovos priešininkams pralaimėjome rezultatu 78:79.

Susumavus paskutinių dviejų rungtynių rezultatus kupiškėnai pateko į stipriausių Lietuvos komandų aštuonetą. Dėl patekimo į finalinį ketvertą mūsų komandos žaidėjų laukia įtempta kova su stipria Vilniaus miesto sporto mokyklos I ekipa.

 

Alvydas PUZELIS

Kupiškio rajono KKSC krepšinio mokytojas

Jurgos Zabulytės nuotr.