Kupiškėnai gali laimėti paramą riedlenčių parko statybai

Kaip praneša Kupiškio rajono savivaldybės žiniaraštis http://www.kupiskis.lt/, rajono gyventojai kviečiami laimėti paramą riedlenčių parko statybai.

Riedlenčių, BMX dviračių sportas, važinėjimas su riedučiais ir kiti ekstremalūs, aktyvūs užsiėmimai vis labiau populiarėja tarp jaunuolių. Tačiau šių sporto šakų atstovai pastebi, kad sąlygos užsiimti mėgiama veikla nėra geros, ypač mažesniuose Lietuvos miestuose. Tiesioginės prekybos įmonė „Amway“ ir dviračių renginys „Velomaratonas“, vyksiantis rugpjūčio 23 d. Vilniuje, suteikia galimybę miestelių gyventojams laimėti 5000 JAV dolerių riedlenčių parkui įrengti.

Pernai „Velomaratono“ metu „Amway“ parėmė jaunus ir perspektyvius BMX dviratininkus. Šiais metais nuspręsta paremti mažesnius miestus, kuriuose gyvena iki 50 tūkst. gyventojų ir padėti viename jų pastatyti riedlenčių parką.

Paramą riedlenčių parkui įkurti gali laimėti miestas, kuriam pavyks suburti didžiausią komandą. „Velomaratono“ rengėjai patys kreipsis į laimėjusio miesto valdžios institucijas ir aptars visus riedlenčių parko įrengimo aspektus. Planuojama, kad jis bus atidarytas 2016 m. gegužę.

„Praėjusiais metais subūrėme didžiausią „Velomaratono 2014“ komandą – net 470 narių. Manome, kad šių metų iniciatyva, riedlenčių parko dovanojimas miestui, kuris suburs didžiausią komandą, paskatins sportuoti daugiau žmonių. Didžioji dalis riedlenčių parkų yra didžiausiuose Lietuvos miestuose, o miestelių vaikams ir paaugliams tenka važinėti gatvėse ir kitose tam netinkamose vietose“, – sakė Anna Pietrzak, „Amway“ generalinė direktorė Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei Lenkijoje.

Norintys laimėti 5000 JAV dolerių riedlenčių parkui įrengti, miestelių gyventojai registruodamiesi dalyvauti „Velomaratone“, skiltyje „Nutrilite komanda“, turi nurodyti miesto, kuriam atstovaus arba kurį parems, pavadinimą. Varžytis dėl prizo negali didesni miestai, turintys daugiau nei 50 tūkst. gyventojų, bet didžiųjų miestų gyventojai gali registruotis ir remti bet kurio norimo miestelio „Nutrilite“ komandą („Nutrilite“ yra „Amway“ įmonės vitaminai ir maisto papildai).

„Velomaratono“ organizatoriai pastebi, kad šiuo metu pirmauja Raudondvario komanda, su daugiausiai užsiregistravusių dalyvių.

Tiesioginės prekybos įmonė „Amway“ jau trečią kartą yra oficiali „Velomaratono“, vieno didžiausių sporto renginių Lietuvoje, rėmėja. Įmonė tęsia tradiciją remti jaunus sportininkus ir skatinti aktyvų gyvenimo būdą.

 

Apie „Amway“

„Amway“ – tai šeimos valdoma vartojimo prekių įmonė, tapusi viena pirmaujančių visame pasaulyje. Ji prekiauja daugiau nei 400 kokybiškų produktų, skirtų grožiui, gerovei ir namų priežiūrai. Prekyba vykdoma tik per nepriklausomus platintojus, kurie tiekia produktus tiesiogiai galutiniams naudotojams. Įmonė buvo įsteigta 1959 m. Ados mieste JAV, dabar ji veikia daugiau nei 100 valstybių ir teritorijų, o 2014 m. jos pajamos sudarė 10,8 milijardo JAV dolerių. Populiariausi „Amway“ prekių ženklai yra vitaminai, mineralai ir maisto papildai „Nutrilite“, odos priežiūros ir kosmetikos priemonės „Artistry“ bei vandens valymo sistemos „eSpring“.

 

Daugiau informacijos:

Agnė Adomaitytė 
Mob. tel. +370 685 12801;

agne@bvrg.lt 

Arba internete: http://www.velomaratonas.lt/ ir https://www.amway-lithuania.com/