Kupiškėnai, „Auksinio proto” finalininkai, rajono Savivaldybei padėkojo už paramą

Kaip skelbia kupiskis.lt, gegužės 22 d. Kupiškio rajono mero Dainiaus Bardausko iniciatyva rajono Savivaldybėje lankėsi žaidimo „Auksinis protas“ finalinio turo kupiškėnų komanda „Žinių bagažas“.

Pasipuošę savo firminiais salotiniais bliuzonais į Savivaldybę atvyko Justas Janulionis, Algis Valiušis, Ričardas Balabonas, Julius Panka, Dalia Mykolaitienė, Arūnas Valintėlis, Jolanta Balabonienė, žinoma, komandos kapitonas Vytautas Gečiauskas ir kiti.

Ir viso komanda skaičiuoja per 30 narių, į mažesnes komandas susiskirstančius kupiškėniškų kovų metu.

Kupiškio komanda, per sezoną surinkusi 94 taškus, pateko į finalą Druskininkuose ir gegužės 12 d. Kupiškiui parvežė puikią naujieną – mažų miestelių kategorijoje „Žinių bagažas” pelnė ketvirtą vietą.

„Komandos nariai padėkojo už suteiktą paramą vykstant į Druskininkus dalyvauti žaidimo „Auksinis protas“ superfinale. Meras komandai palinkėjo ir toliau siekti tokių puikių rezultatų. Apsikeitė dovanomis ir prie arbatos puodelio dalinosi įspūdžiais, džiaugėsi pasiekimais, puikiais laimėjimais ir gerais rezultatais”, – rašo rajono Savivaldybės tinklalapis.

– Kodėl Jums buvo svarbu susitikti su protmūšio mėgėjais? – temainfo.lt teiravosi rajono mero D. Bardausko.

– Tai – žmonės, garsinantys Kupiškį. Intelektualios kovos, žinia, yra pomėgis, vis dėlto kainuojantis: „Žinių bagažo” komanda keliauja po Lietuvą savo transportu, eikvoja savo laisvą laiką. Komandos sėkmė džiugina mus visus. Už tuos gerus potyrius esu dėkingas komandai. Susitikime aptarėme: gal vertėtų burti gimnazistų intelektualių kovų komandą,  organizuoti žurnalo „Oho manija” kovų turą Kupiškyje. Potencialą tokiems renginiams tikrai turime, – sakė rajono meras.

Komandai Savivaldybė suteikė transportą vykti į Druskininkus, tad „Žinių bagažas” merui D. Bardauskui įteikė padėką už paramą „Auksinio proto” superfinale.

Praėjusį sezoną „Žinių bagažo” net du – V. Gečiauskas ir R. Balabonas – nariai dalyvavo televizijos „Auksinio proto” žaidime. Šiam telvizijos žaidimui ruošiasi dar du komandos nariai.

 

Parengė Rita Briedienė

kupiskis.lt nuotr.