„Kultūros inovacijos“ jaunuosius rokiškėnus – ir ne tik juos – vėl kviečia vasarą praleisti turiningai!

ki160702

„Kultūros inovacijų“ vasaros stovyklos iš kitų išsiskiria dėmesiu ne tik vaikų užimtumui, bet ir kūrybinei edukacijai bei meninių poreikių tenkinimui. Kūrybinių stovyklų dalyviai mėgausis ir visomis Žiobiškio jaunimo centro turistinės bazės galimybėmis, čia vyks kino vakarai, sporto ir kūrybinės rungtys; planuojamos maudynės ežere, vakarai prie laužo.Organizatoriai garantuoja, kad su vaikais dirbs tik kvalifikuoti specialistai, o pačios stovyklos kaina stovyklautojų tėvelius tikrai tenkins.

 

Tau 10-15 metų ir šią vasarą Tu esi pasirengęs mesti iššūkį sau ir pasauliui!?

Rugpjūčio 1–5 d. Tavęs laukia kino edukacinė programa „Kino pamokos Rokiškyje 2016″. Renkamos dvi amžiaus grupės: 10–12 ir 13–15 metų vaikai. Stovyklautojai iš arčiau susipažins su kino menu: mokysis rašyti scenarijų, piešti kadruotes, režisuoti, filmuoti, vaidinti, montuoti. Bazėje bus įrengtos kino filmui kurti reikalingos laikinos kino laboratorijos, turtingos tikra filmavimo technika. Dalyviai susipažins su kino terminų žodynėliu, išmoks tinkamai elgtis su kino technika, ugdys komandinio darbo įgūdžius, mokysis pažinti ir pritaikyti kiekvieno komandos nario galimybes.Planuojami aktorinio meistriškumo užsiėmimai su teatro aktoriumi, režisieriumi Ryčiu Saladžiumi. Laisvalaikio užsiėmimus ves ir scenarijaus rašymo paslaptis padės įveikti režisierė Neringa Danienė. Kino kūrimo mokymams vadovaus kino režisieriai Tomas Smulkis ir Andrius Blaževičius. Paskutinę stovyklos dieną į filmukų peržiūrą visada kviečiami ir stovyklautojų artimieji.

Programą finansuoja Lietuvos Kultūros taryba, koofinansuoja Rokiškio rajono savivaldybė.

 

O jei Tau daugiau nei 15 metų, iššūkiai tik didėja!?

Rugpjūčio 8-15 dienomis organizuojama stovykla KURIU IR MOKAUSI SU ŽVAIGŽDE – tai ne tik dainavimo pamokos. Tai ir kūrybinės veiklos, aktorinio meistriškumo ugdymas, muzikiniai vakarai, kino seansai, menų ir muzikos terapijos nauda ir t.t. Užsiėmimų metu jauni žmonės, bendraudami tarpusavyje ir su profesionalais, gerins įvairius rezultatus: nuo muzikalumo, artistiškumo iki atlikimo technikos, sceninės kultūros. Užsiėmimus ves pripažintas Lietuvoje profesionalaus meno atstovas, autoritetas, kurio gyvenimo kelias gali būti sektinu pavyzdžiu, muzikantas, dainininkas, vokalo pedagogas Povilas Meškėla.

Nedaug kas žino, kad Povilas – dar ir pedagogas. Be to, jis prodiusuoja gabius jaunus atlikėjus. Nuo 2012 m. jis – televizinio muzikos talentų konkurso „X Faktorius“ dalyvių vokalo mokytojas.

Kiekvieną dieną patirtimi dalinsis įvairių koncertų, festivalių, konkursų organizatorės ir dalyvės muzikos pedagogės Rasa Šakalienė (edukologijos mokslų bakalaurė) ir Simona Savickaitė (džiazo studijų bakalaurė). Aktorinio meistriškumo paslapčių mokys aktorius, režisierius R.Saladžius.

Dalyviai ir užsiėmimų vadovai atliks ne tik praktines veiklas, bet ir turės galimybę pasirodyti kartu scenoje. Taip pat vyks pokalbiai, kaip įveikti baimę kalbėti viešai ar išmokti pasitikėti savimi. Kūrybinės veiklos skirtos muzikiniam akiračiui plėsti, kūrybiškumui ir fantazijai lavinti.

 

Registracija prasidėjo nuo liepos 1 d. e.paštu kulkturosinovacijos@gmail.com, arba tel. 8 618 02647.

Daugiau informacijos www.kulturosinovacijos.lt

 

VšĮ „Kultūros inovacijos“ inform.

Užsk. Nr. A16-22