„Kuc kuc Kamajuos!” – naujos ir senos tradicijos

Šventė trunka tris dienas

Šių metų „Kuc kuc Kamajuos!” šventė – jau 34-oji. O Kamajų Respublika – taip šis kraštas vadinamas labiau rimtai negu juokais – mini 112 metų. Renginio dienomis seniūnijos seniūnė Laimutė Vilimavičienė valdymą perduoda Respublikos Prezidentui Vytautui Viliui. Taip esti jau daugelį metų: taip buvo ir tuomet, kai V. Vilys pats buvo Kamajų seniūnijos seniūnas, ir kai vadovavo Rokiškio rajonui.

Šnekamojoje kalboje šventė įgavo „Kuco” pavadinimą. Anot kamajiškių, ketvirtadienį tik ir girdėjai vaikus triukšmaujant:

– Rytoj „Kucas”! Rytoj „Kucas”!

Nebe pirmi metai šventė „Kuc kuc Kamajuos!” trunka tris dienas. Šįkart penktadienis buvo atiduotas šaškininkams ir šachmatininkams. Su kamajiškiais, Aukštakalnių, Salų sportininkais parungtyniauti atvyko ir rokiškėnai: prie stalų prasėdėta iki 21 val.

 

Renginys – lyg seminaras

Šeštadienis – diena, labiau skirta bendruomenei. Kamajų seniūnijos vyriausioji specialistė kultūrai Sigita Gasiūnienė vos spėjo iš renginio į renginį pranešti jo pradžią.

Ryte Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Kamajų filialo salėje buvo atidaryta obeliečių Gitos Kolosovienės ir jos dukters šeštokės Rūtos karpinių paroda. Vis ėjo žmonės pasižiūrėti darbų; o padedami bibliotekininkės Elingos Paunksnienės ir patys mokėsi karpyti – buvo ką parodyti, kai į biblioteką užsukę vilniečiai paklausė:

– O kur Kamajų karpiniai?

Ir tarsi koks seminaras netyčia įvyko. Vilniečiai Banifacas Bernotas ir Liudvikas Makšimas – klasiokai dar anuometinės Kamajų mokyklos, išmėtytos per kelis namus, vadintos Centrine, Kampine… Pašnekesys nukrypo į praėjusio šimtmečio šeštą dešimtmetį: prisimintas ir mokyklos bendrabutis – buvusi karo ligoninė, ir mokytojas Katinas, kurį padūkę Kamajų mokiniai miaukimu erzindavo, ir puikios mokyklos dirbtuvės – kažkada carinė mokykla, ir paminklas pirmai Kamajų mokyklai, statytai 1774 m., apšnekėtas.

Be abejo, ir apie 1950–1960 turgų prisiminta – Šv. Kazimiero atlaidai būdavo ir didžiulio kermošiaus diena. Abu vilniškiai vis taiko sugrįžti į tėviškę per šventę „Kuc kuc Kamajuos!” Tai tapo daugelio Kamajus palikusių žmonių tradicija.

 

Kamajų krašto garbės piliečio vardas

L. Makšimas vis vartė monografiją „Kamajai” ir straipsnyje apie krašto siuvėjus ieškojo savo mamos – kailinių siuvėjos – Onos Makšimienės pavardės…

Pernai „Kus kuc Kamajuos!” įvyko monografijos „Kamajai” sutiktuvės, per tą laiką išparduota 500 egz., kainuojančių po 45 Eur., tiražas. Šiemet pakartotinai išliesta dar 300 egz. Monografijų serijos „Lietuvos valsčiai” leidybos istorijoje tai – pirmas atvejis, kai kartojamas tiražas. Knygos sudarytojui, ekonomistui, kraštotyrininkui Venantui Mačiekui spalio 8 d. bus įteiktos Kamajų krašto garbės piliečio regalijos.

 

Vienus viliojo krepšinis, kitus – stalo žaidimai

Savo šventės be krepšinio varžybų kamajiškiai neįsivaizduoja. Antano Srazdo gimnazijos sporto salė aidėjo nuo 10 iki 15 val. Rungėsi penkios komandos.

Ne toks triukšmingas, bet irgi azartiškas renginys vyko gimnazijos bibliotekoje. Rokiškio stalo žaidimų klubo įkūrėjai Andrius Stanys ir Andrius Burnickas aiškino įvairių žaidimų taisykles ir patys žaidė su vaikais ir suaugusiaisiais. Mokėsi žaidimų ir gimnazijos bibliotekininkė Jolanta Lašienė.

Rokiškėnai atsivežė 10 žaidimų. Klubo kolekcijoje jų – apie 80.

Į Kamajus sudėtingų stalo žaidimų nesivežta, bet paklotasis ant stalo „Bilietas važiuoti” patiko bene labiausiai: renki taškus ir dėlioji mažyčius vagonus nuo Londono iki Berlyno, nuo Varšuvos iki Vilniaus ir t.t.

Rokiškio stalo žaidimų klubas – vienas aktyviausių šalyje, į žaidimų vakarus, organizuojamus šeštadieniais nuo 19 val., suburiantis iki 40 žaidėjų. Pernykštis kaukėtas Helovyno žaidimų vakaras baigėsi kitos dienos 9 val. Toks pat vėl organizuojamas spalio 28 d.

 

Muzikiniai ir teatriniai Kamajai

– Niekas nekainuoja! – šūkčiojo vaikai, skubėję ant batuto į burbulų lauką. Šventės organizatoriams ši vaikiška pramoga kainavo 500 Eur, o vaikams – tikrai nieko. Tarp šėlstančių buvo smagu atpažinti vadovės Jolantos Novikienės vadovaujamo Užpalių ansamblio „Pasagėlė” kanklininkus. Spėję pasikabinti tautinius rūbus, susidėti į instrumentus, jie bėgo dūkti ir pramogauti kartu su kamajiškiais vaikais.

Muzikalus ir teatrinis buvo šeštadienis: vaidino Obelių teatras, parodęs režisierės Aldonos Žėkienės spektaklį „Barborytė paskubėjo”, koncertavo Utenos regiono neįgaliųjų draugijos kapela „Vyturiai” (vad. Kazimieras Streikus), pavakare į bažnyčią pakvietė sakralinio pobūdžio kūrinių ir klasikinės muzikos ariječių vakaras. Koncertavo docentė Zita Grigienė (sopranas) ir Toma Pargaliauskaitė (vargonai).

Pastarasis koncertas Kamajus pripildė svečių. Pasiklausyti šventinio klasikinės muzikos koncerto į Kamajus atvažiuoja muzikos gerbėjai iš aplinkinių miestų ir miestelių.

 

Autorinis vakaras be autoriaus

Ne tik kamajiškiai registravosi ir į Kamajų Šv. Kazimiero parapijos klebono lic. Andriaus Šukio kūrybos vakarą. Neįprasta: užsiregistravęs į šį renginį laukei pakvietimo trumpąja žinute. Senojoje klebonijos salėje žmonių tilpo 17. Norinčių buvo daugiau, tad buvo rengiamas dar vienas susitikimas.

Kunigas lic. A. Šukys visus pasitiko, pripilstė nealkoholinio vyno taures ir… išėjo. Tyliai skambant muzikos įrašui ekranuose keitėsi trijų projektorių nuotraukų vaizdai, kuriuos tekstu ant sienos papildydavo kunigo lic. A. Šukio sudvasintai kategoriška, jautri minties taiklumu kūryba. Vienus tai užbūrė tylėjimu, kitiems dar norėjosi likti, pabendrauti. Pažinimas žmogaus kūrybos jam pačiam nesant vienu aspektu visus veikė vienodai: kūrėją jautei esant kartu.

 

Šventės tradicija – apdovanojimai

Šventės tradicija tapo sportininkų apdovanojimas: Kamajų Prezidentas lipa į aikštės sceną ir teikia taures bei medalius geriausiems „Kuc kuc Kamajuos!” sportininkams.

Buvo perskaitytos Šachmatų turnyro nugalėtojų pavardės ir jiems įteikti apdovanojimai. Pirmą vietą pelnė Saulius Jasiūnas iš Aukštakalnių, antrą – to paties kaimo šachmatininkas Nerijus Jukna, trečią – kamajiškis Virginijus Uoka.

Šaškių turnyro nugalėtoju tapo Audrius Kurklietis iš Salų, antrą vietą užėmė Egidijus Kavaliauskas iš Rokiškio, trečią – Asta Batjanaitė iš Kamajų.

Jaunių turnyre A. Batjanaitė užėmė pirmą vietą. Antroji atiteko Bernardui Tunaičiui, trečioji – Aivarui Karosui.

Rimšionių kaimo krepšinio komanda pelnė pirmos vietos taurę. Kalvių komanda, kurioje nuolat žaidžia ir kupiškietė, iš Kalvių kilusi Diana Balužytė, užėmė antrą vietą. Trečia liko Kamajų, ketvirta – Salų-Jūžintų, penkta – Panemunėlio komandos.

Ir nugalėtojams, ir visiems sporto renginių bei šventės dalyviams skambėjo A. Strazdo gimnazijos neformaliojo ugdymo skyriaus mokytojos Astos Mičelienės auklėtinių koncertas. Merginas keitė grupė E.G.O. – prasidėjo jaunimo diskoteka. Šeštadienio nakties dangų papuošė fejerverkai.

 

Rita Briedienė

Emilijos Briedytės nuotraukos

[gallery_box]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_1.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_3.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_4.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_5.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_6.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_7.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_8.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_9.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_10.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_11.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_12.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_13.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_14.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_15.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_16.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_17.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_18.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_19.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_20.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_21.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_22.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_23.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_24.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_25.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_26.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_27.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_28.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_29.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_30.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_31.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_32.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_33.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_34.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_35.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_37.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_38.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_39.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_40.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_41.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_42.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_43.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_45.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_46.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_47.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_48.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_49.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_50.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_51.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_52.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_53.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_54.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_55.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_56.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_57.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_58.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_59.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_60.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_61.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_62.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_63.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_64.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_65.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_66.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_67.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_68.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_69.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_70.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_71.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_72.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_73.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_74.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_75.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_76.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_77.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_78.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_79.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_80.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_81.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_82.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_83.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_84.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_85.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_86.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_87.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_88.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_89.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_90.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_91.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_92.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_93.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_95.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_96.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_97.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_98.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_99.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_100.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_101.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_102.jpg” descr=”” title=””]

 

[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2017/10/2017_kuc_kuc_kamajuos_103.jpg” descr=”” title=””]

 

[/gallery_box]