Kraujo donorystės akcija – Savivaldybėje

Lapkričio 18 d. nuo 9 iki 13 val. Nacionalinis kraujo centras (NKC) Kupiškio rajono savivaldybės (Vytauto g. 2) posėdžių salėje (III a.) organizuoja donorystės akciją.

„Dovanoji kraujo – pasirašai už gyvenimą! – skelbia akcijos organizatoriai.

– Nieko negirdėjau apie tokią akciją. Kur ją Savivaldybėje organizuoti? Koridoriuje? – nustebo Kupiškio rajono savivaldybės gydytojas Rimgaudas Markelis.

– Posėdžių salėje, – pacitavome skelbimo ištrauką.

– Juk reikalinga įranga. O ir žmonėms lipti į trečią aukštą… Tokioms akcijoms rengti tinkamiausios yra ligoninė arba poliklinika, – teigė savivaldybės gydytojas.

Nė vienas kalbintų Savivaldybės darbuotojų neprisimena, kad kraujo donorų akcija būtų organizuota Savivaldybės posėdžių salėje.

Apie tai bandėme pasiteirauti akcijos skelbime nurodytu telefonu 8 800 00003. Atsiliepusi specialistė net nusijuokė:

– Tai bendrasis telefonas: juo kupiškėnams į rūpimus klausimus niekas neatsakys, – sakė ji, bet sužinojusi, kad kitoks telefonas neskelbiamas, mielai pasisiūlė paskambinti į NKC Panevėžio filialą.

Prisiskambinti nepavyko; telefonas 8 45 430815 visą laiką buvo užimtas…

Reikia tikėtis, kad visa ši situacija nėra sugedęs telefonas.

– Skelbimo informacija yra tikra. Akcija būtinai įvyks. Nacionalinis kraujo centras mums pasiūlė ją surengti Savivaldybėje. Mes sutikome, – temainfo.lt sakė Kupiškio rajono savivaldybės administracijos direktorius Marius Mališauskas.

 

temainfo.lt inform.