Konkursas „Verslo žinios – karjeros sėkmei” kupiškėnams buvo sėkmingas

Jau treti metai iš eilės Kupiškio technologijos ir verslo mokyklos (KTVM) mokiniai dalyvauja respublikiniame profesinių mokyklų ekonomikos ir verslo žinių konkurse „Verslo žinios – karjeros sėkmei 3“, kuris vyksta Biržų technologijų ir verslo mokymo centro Vabalninko skyriuje. Renginio tikslas – gilinti ekonomikos ir verslo žinias, ugdyti verslumą, iniciatyvumą, įvertinti mokinių profesinį meistriškumą.

Šių metų konkurse dalyvavo 22 mokiniai iš 11 profesinio mokymo įstaigų. Mūsų mokyklai atstovavo pirmo kurso virėjo mokymo programos mokinė Eglė Tomkevičiūtė ir antro kurso apdailininko (statybininko) mokymo programos mokinys Modestas Šliogeris.

Dalyvius ir juos atlydėjusius mokytojus sveikino Biržų technologijų ir verslo mokymo centro pavaduotojas ugdymui Dainius Žukauskas, Vabalninko skyriaus vedėja Vilija Daukienė, Biržų rajono savivaldybės meras Valdemaras Valkiūnas, Vabalninko seniūnijos seniūnė Lilija Vaitiekūnienė.

Pirmoje konkurso dalyje mokiniai atliko teorinį ir loginį testą bei sprendė ekonomikos uždavinius. Susirinkę mokytojai dalinosi gerąja patirtimi.

Antroje konkurso dalyje kompetentinga darbdavių vertinimo komisija tikrino mokinių darbus, o mokiniai dalyvavo žaismingoje viktorinoje „Protų kovos“ bei atliko kūrybines užduotis.

Dalyvius, prizinių vietų nugalėtojus konkurso organizatoriai ir darbdaviai apdovanojo saldžiais prizais bei atminimo dovanėlėmis.

KTVM mokinių komanda užėmė trečią vietą, jiems buvo įteikti padėkos raštai.

Grįždami namo, mokiniai dalinosi įspūdžiais, įgyta nauja patirtimi, džiaugėsi, kad susirado bendraminčių ir puikiai praleido laiką.

 

Vida Slabadienė

KTVM ekonomikos ir verslo pagrindų vyr. profesijos mokytoja