Komisariate – mažieji Rokiškio rajono policininkų draugai

Bendruomenės pareigūnai dažnai lanko darželinukus, siekia, kad jie žinotų ir suprastų, jog policininkas ne tik drausmina pažeidėjus ir baudžia už negerą elgesį, bet yra ir draugas, ir pagalbininkas.

Panevėžio apskrities VPK Rokiškio rajono policijos komisariato pareigūnai savaitės darbus pradėjo sulaukę svečių. Komisariatą aplankė Rokiškio ,,Varpelio“ lopšelio-darželio auklėtiniai.

Komisariato kieme mažuosius draugus pasitiko policijos bičiulis Amsis ir bendruomenės pareigūnės. Vaikai turėjo galimybę apžiūrėti tarnybinį policijos automobilį, susipažinti su policijos pareigūnų naudojama įranga.

Susirinkę į komisariato salę vaikai apžiūrėjo patrulio aprangą ir pareigūnų specialiąsias priemones. Jauniesiems eismo dalyviams buvo priminta apie grėsmes, tykančias gatvėje, kieme, namuose ar prie vandens telkinių. Tiek vaikai, tiek jų mokytojai pasikartojo Kelių eismo taisykles, prisiminė šviesoforo spalvų reikšmę, aiškinosi, kada galima eiti per gatvę, kam reikalingos pėsčiųjų perėjos ir atšvaitai.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK Kkomunikacijos grupės vyresnioji specialistė