Kol laužė kupiškėno duris, jo kaimynai savų nė nepravėrė

Kovo 11-osios įvykio Kupiškio Antano Purėno gatvės viename namų nepavadinsi nei apiplėšimu, nei įsibrovimu: durys išspardytos ir išlaužtos tarsi iš keršto, nes viduje niekas nedingo.

Šį butą neseniai įsigijęs jaunas vyras jį remontuoja, bet kol kas jame negyvena.

– Apie 13 val. buvau čia užsukęs. Paskui išėjau į garažą, ploviau mašiną. Grįžęs apie 18 val. duris radau išspirtas, – temainfo.lt pasakojo buto savininkas.

Dvigubos durys įprastam gyvenimui visai tvirtos. Tačiau smūgiai buvo tokie stiprūs, jog neatlaikė nei paprasta, nei trijų strypelių šarvo durims būdinga cilindrinė spynos. Nuo smūgio atsidarė ir antros – vidinės – durys. Smūgiuota buvo, ko gero, ne koja, o kažkokiu daiktu.

Nukentėjusiojo kaimynas sakė, jog tądien apie 15 val. matęs išlaužytas duris, prie jų mėtėsi medienos gabaliukai.

– Matome, kad vyras remontuoja butą, – bendras laiptinės balkonas lentų prikrautas. Galvojau, čia jis kažką tvarko, – temainfo.lt pasakojo jis.

Pats buto savininkas pasakojo, jog kita kaimynė girdėjo ir durų trankymo momentą.

– Ji sakė suprato, kad tai – joks remontas. Buvo sekmadienis, ir ji žino, kad per išeigines Kupiškyje draudžiama užsiimti triukšmą keliančiais remonto darbais. Sakė trankoma buvo su įtūžiu, ir moteris bijojo net praverti savo buto durų. Kiti, manau, irgi girdėjo,  – svarstė jaunas vyras, šeimos kol kas neturintis, todėl šiuo metu tik dėl savęs išgyvenantis nerimą.

Policijai vyras išsakė savo įtarimus – kas, jo nuomone, galėjo sugadinti buto duris.

 

temainfo.lt

Adelijos Varnaitės nuotraukos