Koks televizorius geriausias Jums?

Naršydami internetinių parduotuvių pasiūlą arba apsilankę prekybos vietoje tada, kai ieškote televizoriaus, galite būti užversti pasiūlymais bei neišsirinkti geriausios prekės. Kadangi televizorių tiek daug, o skirtumai paprastam vartotojui dažniausiai yra sunkiau pastebimi – reikia žinoti, į ką atkreipti dėmesį bei žinoti, ko ieškoti. Ne visi televizoriai yra vienodi, ne visi jie ir visiškai patenkins jūsų poreikius, o kiti pareikalaus per didelių išlaidų. Kaip rasti tinkamą? Pasistengsime į tai ir atsakyti, apžvelgdami, kokie gi geriausi televizoriai jums!


Parduotuvėse rodoma pagerintos kokybės medžiaga

Jeigu lyginate du televizorius vitrinoje, o vieno rodoma vaizdo kokybė yra geresnė, nereiškia, kad iš tiesų taip ir yra. Dažniausiai per tuos ekranus transliuojama stock arba jau paruošta pardavimui vaizdo medžiaga, kuri apdorota ir kuriama tam, kad gražiai atrodytų vitrinoje. Jeigu transliuojama medžiaga identiška per kelis televizorius, tada galima užsiimti vizualiu lyginimu. Tačiau dažnai, ypač aukštos klasės televizoriuose, tai didelės įtakos nedaro, mat skirtumai yra daugiau niuansų lygmenyje, o ne paviršiuje.


Jei turite finansų, pasvarstykite apie išlenktą monitorių

Lenkti arba Curved televizoriai kainuoja kiek daugiau nei įprasti plokščiaekraniai, tačiau toks ekranas tikroviškiau perteikia erdvinį vaizdą bei pasižymi gerokai didesne imersija. Pastarasis žodis apibūdina vaizdų, garso ir pojūčio žiūrint realumą arba įsitraukimo galimybę.
Kada išlenktas televizorius pastatomas patalpos centre, ir visi žiūrintieji mato jį iš centro (o ne iš kambario kampų), išlenktas televizorius tikrai gali suteikti geresnių potyrių žiūrint.


Išmanusis televizorius ar tik išmanioji televizija?

Reikia, kad atskirtumėte išmanųjį televizorių nuo išmaniosios televizijos. Televizorius arba įrenginys su išmaniosiomis galimybėmis gali prisijungti prie interneto, rodyti ne tik kanalus, tačiau ir palaikyti gausybę kitokių funkcijų, pvz., žaidimus arba interneto platformos Youtube žiūrėjimą. Galima sakyti, kad išmanieji – geriausi televizoriai rinkoje, nes jų techniniai parametrai tikrai lenkia kitus TV tipus.
Išmanioji televizija yra paremta ne televizoriaus, o priedėlio pajėgumų išnaudojimu. Per ją galima ir senesnį televizorių susieti su internetu bei naršyti po įvairias platformas. Privalumas, kad dažniausiai mokamas tik abonementinis mokestis ir norint mėgautis pramogomis – nebūtinas naujas televizorius. Minusas, kad vaizdo kokybė vis tiek gali likti prasta.


Įstrižainė, kurios jums iš tiesų reikia

Visada norisi pirkti patį didžiausią televizorių, bet ne visada tai yra protingiausias sprendimas. Geriausią įstrižainės dydį lemia šie dalymai: patalpos dydis, atstumas, kuris skirs žiūrovą ir televizorių, bei žiūrinčių asmenų regėjimas. Įprastai kalbant, iki 2 m atstumui 81 cm įstrižainės televizorius – idealu. Sulig kiekvienu metru reikalingos įstrižainės dydį galite didinti po maždaug 25 cm.
Geriausia, jeigu išsimatuosite erdvę, kur televizorius bus statomas ar montuojamas. Tada tiksliai žinosite, kokio dydžio įrenginį reikėtų įsigyti.


Pagal Varle.lt

Užsk. nr. A20-03