Klaipėdos Olimpinėje dienoje Kupiškio ir Subačiaus moksleiviai rinko sportinius taškus

Klaipėdoje vyko viena masiškiausių Lietuvoje sporto švenčių – Olimpinė diena. Čia Lietuvos sporto federacijos bei asociacijos turi galimybę supažindinti visuomenę su savo vystomomis sporto šakomis, geriausiais nūdienos sportininkais. Jau 30 kartą vykusi, kasmet vis geriau organizuojama ir vis daugiau dalyvių sulaukianti sporto šventė buvo rekordinė: surengta per 100 įvairių sporto veiklų ir rungčių, jose save išbandė apie 30 tūkst. klaipėdiečių bei svečių. 

Olimpinėje dienoje dalyvavo Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro bei Subačiaus gimnazijos mokiniai, turėję galimybę rinkti taškus numatytose užduotyse ir už tai gauti organizatorių įsteigtų prizų. Visą dieną trukęs renginys neprailgo: reikėjo paplušėti norint ne tik pamatyti, bet ir pačiam išbandyti daugelį sporto rungčių. Surinkti taškai teikė dar didesnį džiaugsmą, kai už tai buvo pelnyti Olimpinės dienos marškinėliai, sportinė kuprinė, gertuvė ar koks kitas prizas. Dalyviai sutiko ne vieną olimpietį, o su Andriejumi Zadneprovskiu ir Laura Asadauskaite-Zadneprovskiene kupiškėnai nusifotografavo. 

Šventę vainikavo Monikos Pundziūtės-Monique koncertas. 

Esame dėkingi Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų batalionui už suteiktą nemokamą nakvynę.

[gallery_box] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/06/olimpine_diena_klaipeda_2.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/06/olimpine_diena_klaipeda_3.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/06/olimpine_diena_klaipeda_4.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/06/olimpine_diena_klaipeda_5.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/06/olimpine_diena_klaipeda_6.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/06/olimpine_diena_klaipeda_7.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/06/olimpine_diena_klaipeda_8.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/06/olimpine_diena_klaipeda_9.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/06/olimpine_diena_klaipeda_10.jpg” descr=”” title=””] [/gallery_box]


Kupiškio rajono KKSC inf. ir nuotraukos