KKSC turnyruose Kupiškio berniukų komanda pelnė pirmą, mergaičių – trečią vietas

Kupiškėnai laimėjo KKSC taurę

Per moksleivių pavasario atostogas Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centras (KKSC) surengė dvejas rungtynes.

Balandžio 23 d. Kupiškyje vyko Velykinis berniukų, gimusių 2010 m. ir jaunesnių, turnyras. Rungėsi Vilniaus krepšinio mokyklos, Akmenės ir Kupiškio sporto centrų auklėtiniai.

Kupiškėnų berniukų komandai tai buvo pirmos rimtos rungtynės.

Vilniečius Kupiškis įveikė 62:41, palikdamas juos antroje vietoje. Akmenė, Kupiškiui nusileidusi 52:28, liko trečia.

Rungtynių dalyviai buvo apdovanoti KKSC taure, medaliais ir prizais.

Komandai daugiausia taškų pelnė Gabija Strolytė

Balandžio 24–25 dienomis vyko tradicinis velykinis mergaičių, gimusių 2005 ir jaunesnių, turnyras. Dalyvavo jame Vilniaus krepšinio mokykla, Kėdainių, Akmenės, Anykščių ir Kupiškio rajonų sporto centrai.

Po įtemtų dviejų dienų kovų nugalėtojų taurė atiteko Vilniaus sporto mokyklai. Antros liko Akmenės, trečios – Kupiškio krepšininkės.

Kupiškio komandai daugiausia taškų pelnė Gabija Strolytė. Į simbolinį penketuką pateko ir kupiškietė Jovilė Rušėnaitė.

Perspektyviausių žaidėjų sąraše – kupiškietės Gabrielė Asačiovaitė, Ieva Šulnytė ir Darija Skačelytė.

Taure, medaliais ir prizais buvo apdovanos ir mergaičių komandos.

Kupiškėnus treniruoja rajono KKSC krepšinio mokytojas Alvydas Puzelis.