KKSC krepšininkai savo talką skyrė Kupiškio piliakalniui

Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) krepšinio mokytojai Alvydas Puzelis ir Klaidas Miciūnas savo auklėtinių talką Kupiškio piliakalnyje vadina mokomąja priemone.

– Matydami, kaip po talkos „atsigavo” piliakalnis, vaikai negali nesidžiaugti savo darbu, nepastebėti, kokia ši vieta graži, kokia ji ypatinga Kupiškiui. O mums svarbu, kad vaikai pamiltų savo kraštą, savo miestą, išmoktų jį puoselėti, – temainfo.lt sakė krepšinio mokytojas A. Puzelis.

Renginį krepšinio mokytojai vadina vykusiu dar ir todėl, kad kartu su vaikais talkoje dalyvavo ir jų tėvai.

Į Kupiškio piliakalnio švarinimo talką susirinko 65 krepšininkai,o KKSC mokytojų A. Puzelio ir K. Miciūno treniruotes lanko apie 80 kupiškėnų.

Dvi valandas grėbę lapus, rinkę šakas vaikai, jų tėvai ir mokytojai vaišinosi ant laužo keptomis dešrelėmis.

[gallery_box]
[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/05/1_piliakalnis.jpg” descr=”” title=””]
[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/05/2_piliakalnis.jpg” descr=”” title=””][gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/05/3_piliakalnis.jpg” descr=”” title=””][gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/05/4_piliakalnis.jpg” descr=”” title=””][gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/05/5_piliakalnis.jpg” descr=”” title=””][gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/05/6_piliakalnis.jpg” descr=”” title=””]
[gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/05/7_piliakalnis.jpg” descr=”” title=””]

[/gallery_box]



temainfo.lt

Pauliaus Briedžio nuotraukos