Keleivinis autobusas vos neįsirėžė į kamajiškio namą

 

– Kamajuose – autoįvykis! – pranešė temainfo.lt skaitytojas. – Pačiame miestelyje nuo kelio nuvažiavo ir per bordiūrą į kiemą įlėkė keleivinis autobusas.

– Mes čia – niekuo dėti. Skambinkite „Toksui”. Tik žinome, kad autobusas važiavo iš Vilniaus į Rokiškį. Ir į mūsų stotį jis turėjo atvykti 9.55 val. Kamajuose šis autobusas būna 9.35 val. Vadinasi, maždaug tuo metu avarija ir įvyko, – temainfo.lt sakė UAB „Rokiškio autobusų parkas” darbuotoja.

Anot skambinusiojo, į Kamajus įjungtais švyturėliais lėkė greitosios medicinos pagalbos, policijos, gaisrinės automobiliai.

– Nukentėjusiųjų nėra. Įvykio priežasties nekomentuosime, – sakė UAB „Tolimojo keleivinio transporto kompanija“ (TOKS) techninės pagalbos operatorė.

Vilniečiai nesikreipė pagalbos į „Rokiškio autobusų parką”: TOKS atsiuntė kitą autobusą keleiviams baigti kelionę.

Priekiniai autobuso stiklai sueižėję, šoninis vairuotojo stiklas išdaužtas. Neoficialiais duomenimis, vairuotojui sutriko sveikata. Vis dėlto, jo išsukimas iš kelio buvo labai sėkmingas: autobusas prasispraudė tarp dviejų medžių, jų beveik nekliudydamas, ir sustojo apie porą metrų nuo namo.

 

Rita Briedienė

temainfo.lt skaitytojo nuotraukos