Kazliškis tęsia saugumo pamokas

  

Šiais metais Kazliškyje buvo įkurta saugios kaimynystės grupė, seniūnijai vadovauja buvęs policijos pareigūnas Algirdas Kulys, įnešęs nemažą indėlį į prevencijos pozicijų stiprinimą.

Į pušyne įsikūrusį Pandėlio pradinės mokyklos Kazliškio skyrių atvyko policijos pareigūnai su linksmai nusiteikusiu Amsiu, Kazliškio seniūnas A.Kulys ir Pandėlio pradinės mokyklos direktorius Valdis Vaičėnas. Svečiams išsakius sveikinimo žodžius mokiniai noriai dalinosi vasaros atostogų įspūdžiais.

Policijos pareigūnė priminė vaikams, kad po vasaros atostogų visi yra išsiblaškę, todėl lengvai gali nukentėti gatvėje, kelyje. Mokinukai pareigūnės klausinėjo apie važiavimo dviračiais taisykles, tėveliai domėjosi vaikų laisvalaikio kaime ypatumais. Šventėje visiems nuotaiką kėlė šmaikštusis policijos bičiulis Amsis. Už draugiškumą ir nušluostytą nedrąsaus pirmoko ašarą Kazliškio bendruomenė Amsiui įteikė skanėstą – kaulą.

Rugsėjo 2-ąją Amsis apsilankė ir Kavoliškio pradinėje mokykloje bei šio miestelio lopšelyje-darželyje. Jis vaikams priminė ir pats pasikartojo Saugaus eismo taisykles: kaip reikia eiti per gatvę, kaip teisingai nešioti atšvaitą. Mažieji ir čia uždavė begalę klausimų, buvo smalsūs ir žingeidūs.

 

Rasa Černauskaitė

Panevėžio apskrities VPK Komunikacijos skyriaus vyresnioji specialistė

 

 

STRAIPSNIS PANAŠIA TEMA:

Kupiškio rajone – nauja saugios kaimynystės grupė

policininkai_susijes