Kavarskui pritrūko jėgų nugalėti Užpalius

Lapkričio 13 d. Anykščių Jono Biliūno gimnazijoje vyko atkaklios Kavarsko ir Užpalių krepšinio Mažųjų miestelių lygos rungtynės. Jau pirmo kėlinio pradžia kavarskiečiams buvo nesėkminga: Užpaliai išsiveržė į priekį ir pirmavo 11:2. Po Kovarsko komandos trenerio Ramūno Šlyžio pertraukėlės kavarskiečiai pakoregavo žaidimą ir išsilygino rezultatą. Bet neilgam: užpaliečiams vis pavykdavo išsiveržti į priekį, o trečiame kėlinyje jie jau pirmavo daugiau nei 10 taškų.

Tik ketvirtame kėlinyje Kavarskui pavyko išsiveržti į priekį, tačiau nugalėti Užpalius pritrūko ir laiko, ir jėgų. Rungtynės baigėsi rezultatu 77:83.

Kavarsko komandoje rezultatyviausiai žaidė Tautvydas Juodelis, pelnęs 25 tšk., Žygimantas Žiukas (16) ir Rimvydas Sasnauskas (14).

Priešininkų komandoje 25 tšk. Pelnė Tomas Mackonis, 22 – Tomas Markevičius, 12 – Mindaugas Šeduikis.

Kitas kavarskiečių susitikimas su Jonavos rajono Juškonių krepšinio klubu „Pauliukai“ įvykis lapkričio 19 d. 13.30 val.