Kavarsko seniūnijai vadovaus seniūno pavaduotoja Šarūnė Kalibataitė

Šarūnė Kalibataitė. temainfo.lt archyvo nuotr.

Šiandien vykusį Anykščių rajono savivaldybės konkursą Kavarsko seniūnijos seniūno pareigoms užimti laimėjo seniūno pavaduotoja Šarūnė Kalibataitė, jau beveik dveji metai dirbanti šios seniūnijos seniūno pavaduotoja.

Į seniūno vietą pretendavo trys atstovai, du jų neatvyko, tad konkursas laikomas įvykusiu, nors jame tedalyvavo vienas kandidatas.

Kandidato į seniūno pareigas praeinamasis balas – šeši. Anot Š. Kalibataitės, ji konkursą įveikė didesniu balu, o kokiu, nesakė. Paklausta, nuo kada pradės eiti pareigas, ji teigė: tuoj pat, kai atitinkamos tarnybos patvirtins jos tinkamumą dirbti seniūne. Tokią procedūrą Š. Kalibataitė jau yra įveikusi prieš tapdama seniūno pavaduotoja.

– Ar į tinkamas rankas atiduodate seniūnijos vairą? – klausėme Kavarsko seniūnijos seniūno Algirdo Gansiniausko, išeinančio iš darbo šalių susitarimu.

– Vilniaus edukologijos universitete Šarūnė yra baigusi socialinius mokslus. Dirbdama seniūnijoje ji pasižymėjo darbštumu, pareigingumu. Gerai, kad ji – kavarskietė: jai puikiai pažįstama ir čionykštė situacija, ir žmonių charakteriai, – sakė A. Gansiniauskas.

 

temainfo.lt