Kavarsko „Kavarskas” – pogrupio nugalėtojai

Anykščių rajono Kavarsko „Kavarskas”, rezultatu 94:58 išvykoje įveikęs Dembavos „Razus”, pergalingai baigė Mažųjų miestelių lygos Aukštaičių B pogrupio kovas.

Trečiame kėlinyje intrigą sukūrė „Rezus” komandos žaidėjas Donatas Kasarauskas: iš eilės pataikęs tris tritaškius, jis 26 taškų skirtumą sumažino iki 17. „Kavarsko” treneriai Tomas Laurinavičius ir žaidžiantysis treneris Darius Ragalkas paprašė minutinės pertraukėlės, pakoregavo žaidimą ir jau per likusį rungtynių laiką pergalės iš savo rankų nebepaleido;rungtynes laimėjo 36 taškų skirtumu.

Tautvydas Juodelis pelnė 18, Rimvysas Sasnauskas – 17, Eimantas Laipus – 12, Žygimantas Žiukas ir Tomas Zaleckas – po 11, Paulius Leonavičius ir Edgaras Bartaševičius – po 9, Gediminas Žiukas Darius – 3, Ragalsaks ir Nerijus Bucylinas – po 2 taškus.

Be šių „Kavarsko” ir „Rezus” komandų, Aukštaitijos B pogrupyje žaidė Velžio BC „Velžys”, Lėno-Taujėnų „Partizanai” ir Naujasodžio „Virinta”. Išvykoje ir namuose sužaista po 8 rungtynes. „Kavarskas” patyrė vieną pralaimėjimą: beje, MML sezono pradžioje, lapkričio 22 d., namuose 72:79 nusileido tai pačiai Dembavos „Razus” komandai.

Pirmosios aštuonios „Didžiosios taurės” komandos jau žinomos: Žemaičių A pogrupio – Šateikių „Žalmedis-Baudėjas” , Žemaičių B – Tverų „Vykintas”, Aukštaičių A – Užpalių „Užpaliai”, Aukštaičių B – Kavarsko „Kavarskas”, Centro A – Baisiogalos „Auridana”,, Centro B – Beižionių SK „Gija”, Dzūkų A– Senosios Varėnos TVM, Dzūkų B – Kazlų Rūdos SK „Regusa”.

O kitos pogrupių 16 komandų dar turės iškovoti teisę žaisti aštuntfinalyje.