Kavarsko „Kavarskas” – jau ketvirtfinalyje

Kovo 26 d. Anykščių sporto ir laisvalaikio centre vykusias MML aštuntfinalio rungtynes rezultatu 71:68 laimėjo Kavarsko „Kavarskas“, įveikęs Skuodo rajono Narvydžių „Kuršastą“ ir užsitikrinęs galimybę žaisti ketvirtfinalyje.

Prieš savaitę 7 taškais (78:71) įveikę žemaičius kavarskiečiai ir šįkart buvo tikri savo pergale, tiesa, baiminosi, kad varžovai gali pernelyg spausti rezultatyviausią „Kavarsko” žaidėją Tautvydą Juodelį. Taip ir atsitiko: Skuode pelniusiam 35 taškus, savo aikštėje jam bepavyko įmesti 12.

Po dviejų kėlinių kavarskiečiai atsiliko 5 taškais. Rungtynes stebėjęs buvęs krepšininkas Seimo narys Sergėjus Jovaiša per pertraukėlę priėjo prie kavarskiečių komandos atsarginių suolelio ir jiems kažką patarė. Iki paskutinės minutės varžybos buvo įtemptos, bet geras ir savalaikis patarimas gal ir galėjo turėti įtakos susitelkiant pergalei.

Rungtynes stebėjo ir Seimo narys Ričardas Sargūnas.

„Kavarskui” 25 taškus pelnė Rimvydas Sasnauskas, 16 –Tomas Zaleckas, 12 – kaip jau minėta, –T.Jodelis, 7 – Žygimantas Žiukas, 6 – Eimantas Leipus, 3 – Edgaras Bartaševičius,2 – Paulius Leipus.

Svečių komandoje rezultatyviausiai žaidė Antanas Grabus, pelnęs 17, Saulius Petrauksas – 15, Paulius Mitkus –- 11, Valentinas Mitkus – 8, Martynas Rimkus – 5, Robertas Odinas – 4, Juozas Skara – 4 ir Vilius Radavičius – 4.

Balandžio 2 d. Kavarsko „Kavarskas“ namuose susitinka su Kazlų Rūdos „SC-Ragusa”. Laimėjusi komanda užsitikrins vietą finaliniame ketverte.

Ketvirtfinalyje kovą tęsia Kavarsko „Kavarskas“, Obelių „Obeliai”, Užpalių „Užpaliai”, Juodupės „Rokvesta”,

Beidžionių SK „Gija”, Baisogalos „Auridana”, Kruonio „Žaibas” ir Kazlų Rūdos „SC-Ragusa”.