Kavarsko biblioteka pakvipo muilu

[gallery_box] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/07/kavarsko_biblioteka_muiliukai_1.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/07/kavarsko_biblioteka_muiliukai_2.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/07/kavarsko_biblioteka_muiliukai_3.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/07/kavarsko_biblioteka_muiliukai_4.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/07/kavarsko_biblioteka_muiliukai_5.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/07/kavarsko_biblioteka_muiliukai_6.jpg” descr=”” title=””] [/gallery_box]

Liepos 10-osios popietę į Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių viešosios bibliotekos Kavarsko filialą pasidalinti savo patirtimi atvyko mūsų žavioji kolegė Inga Kilienė iš Svėdasų bibliotekos. Inga išmano kvapų terapiją, moka gaminti muilą – užsiima daugybe įvairių veiklų. 

Į muilo gaminimo dirbtuvėles susirinkę kavarskiečiai turėjo progą išgirsti apie kvapų magiją ir pasigaminti rankų darbo muiliukų. Smagiai šnekučiuodamiesi kibome į darbus. Jau netrukus džiaugėmės levandomis, citrinomis, apelsinais ir kitais nuostabiais kvapais dvelkiančiais gražuoliais muiliukais.

Smagu, kad turėjome galimybę savo lankytojams parodyti kažką naujo ir tikrai labai, labai įdomaus.

Vokiečių poetas Johanas Volfgangas Gėtė yra pasakęs: „Geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla.“ Kavarskiečiai tai galėtų patvirtinti.


Kavarsko miesto bibliotekos inf.