Kas įmynė didžiausią pėdą?

Balandžio 1-ąją Kupiškis taps nacionalinės traukos centru. Čia pirmą kartą vyks apdovanojimų ceremonija „Milžino pėda“. Raudonu kilimu žingsniuos ir žiūrovų pamiltos, ir skandalingai pagarsėję vietinės reikšmės ir tarptautinio masto žvaigždės. Pačioje pompastiškiausioje visų laikų ceremonijoje jos bus pagerbtos už milžiniškus nuopelnus.

Išskirtinę teisę dalyvauti koncertinėje programoje iškovojo kylanti žvaigždutė, kupiškietė Miglė Pivoriūnaitė. „Milžino pėdos-2016“ apdovanojimus turėjęs vesti Styvas Harvey po nesėkmės konkurse „Mis Visata“ užleido vietą ne mažiau šmaikščiam lietuviui TV veidui ir renginių vedėjui šoumenui Dainiui Martinaičiui.

Kviečiame savo akimis išvysti, kam gi atiteks septyni garbingi „Milžino pėdos-2016“ apdovanojimai. Jau žinomi pretendentai nominacijose „Milžiniška karjera“, „Milžiniškas burbulas“, „Milžiniška žvaigždžių valanda“ ir kt.

Apdovanojimai bus įteikti ryškiausiai sužibėjusiems, išskirtinai įdomiai dirbusiems ar prisidirbusiems piliečiams, tarp jų – ir kupiškėnams politikams, verslininkams, sportininkams, menininkams ir kitiems laisvos valios piliečiams. Daugiau informacijos apie ceremoniją ir nominuotuojų sąrašą ieškokite kitą savaitę.

 

Balandžio 1-osio komiteto informacija

„P.S. Laikraščio „Kupiškėnų mintys“ redakcija už straipsnio turinį neatsako”, – skelbia renginio autoriai.