Kamajietė Jolanta Lašienė tapo klubo „Auksinis protas” nare

Lapkričio 8-osios LRT žaidimo „Auksinis protas” ženklelį laimėjo Rokiškio rajono Kamajų A. Strazdo gimnazijos bibliotekininkė Jolanta Lašienė.

Puikiai!

– Puikiai puikiai pasirodėt, – LRT laidos „Auksinis protas” vedėjas Arūnas Valinskas sakė J. Lašienei, Rokiškio rajono Kamajų Antano Strazdo gimnazijos bibliotekininkei.
Gražų lapkričio 8-osios penktadienio vakarą J. Lašienė padovanojo ir šios laidos žiūrovams.

Nedaug trūko…

Sėkmingai sužaidusi trejetų rungtyje, porų žaidime vykusiai atsakiusi į keletą klausimų, J. Lašienė kartu su porininku išlaikė neįtikėtiną dvejeto intrigą.
– Neatsimenu tokio įtempto antro etapo, – sakė A. Valinskas.
Vis dėlto priešininkams pralošus vienu tašku 7:6, nedaug trūko, kad J. Lašienė būtų pralošusi ir „Išlikimo dvikovoje”…

Trejeto kova

Trejeto kovoje J. Lašienei iš trijų liko tema „Penki”. Jei buvo perskaityta 20 valstybių ir reikėjo pasakyti, ar jų sostinės pavadinime yra mažiau nei penkios raidės, ar daugiau. Surinkusi dešimt taškų ir vienu aplenkusi mažiausiai jų surinkusį varžovą, J. Lašienė pateko į finalą.

Finalas

Susirungė J. Lašienė su Regina Demjanoviene, irgi bibliotekininke iš Kaišiadorių. Po trijų klausimų kamajietė pirmavo 1:0, o po žodžių grandinėlės ji išsiveržė į priekį 0:3.

Viktorinoje „Taip ir ne” Jolanta atidavė tašką varžovei, į antrą klausimą atsakė teisingai. Iki pabaigos likus trims klausimams Jolanta nespėjo atsakyti, koks Lietuvos Prezidentas vadovavo trumpiausiai, bet teisingai įveikė klausimus ir apie „Greenpeace“ flotilę, ir apie sraigtasparnį.

Ženklelis

– Kada supratote, kad jau laimėjote, nes iki pat galo buvo labai įtempta kova? – klausė jos A. Valinskas.

– Iki pat galo ir nesupratau, iš tikrųjų, – sakė kamajietė.

– O dabar jau supratote? – nusijuokė laidos vedėjas Andrius Tapinas.

– Dabar jau, – atsakė J. Lašienė, tapusi viena iš 36 kubo „Auksinis protas” narių.

Televizijos žaidime „Auksinis protas” J. Lašienė dalyvauja jau antrą kartą. Pirmą kartą buvo pasiekusi antrą žaidimo etapą.


temainfo.lt

Akimirka iš žaidimo „Auksinis protas”