„Kalėdų rezidencijos 2019″ atidarymas Anykščiuose

Nuo gruodžio 7 d. pats tikriausias Kalėdų senelis įsikurs Anykščiuose, Istorijų dvarelyje, Paupio g. 10, ant Šventosios upės kranto. Lankyti jį galėsite nuo 8 d. iki pat sausio 6 d.
Šventinę nuotaiką skleis ne tik Kalėdų senelio rezidencija, bet ir netoliese įsikūręs Kalėdų miestelis. Puošnus pramoginis traukinukas kvies visus į kelionę aplink kalėdinį eglučių parką. Visą mėnesį jūsų lauks ryškūs ir įdomūs pramoginiai ir edukaciniai renginiai visai šeimai. Gruodžio 7 d. 17 val. ant Šventosios upės vandens nušvis įspūdinga eglė, skelbianti Kalėdų rezidencijos bei šventinių renginių pradžią.


Kalėdinė mugė ir kūrybinės dirbtuvės

Gruodžio 7 d. nuo 10 val. Anykščių menų inkubatorius kvies į vietinių menininkų mugę. Čia galėsite ne tik rasti mielą rankų darbo dovanėlę savo artimajam, bet ir kartu su menininkais pasinerti į kūrybinį procesą.


„Krosnies pasakos“

Anykščių Liudvikos ir Stanislovo Didžiulių biblioteka kvies patirti Kalėdų istorijų skaitymo džiaugsmą edukacinėje programoje „Krosnies pasakos“. Būtent čia didžiųjų ir mažųjų laukia staigmena – pasakininkas, sekantis stebuklines, juokų, melagių, žvėrių pasakas ir net baisias istorijas – šiurpes. Registracija: tel. 8 381 50850 arba el. paštu: vaikai.avb@gmail.com


Advento pašnekesiai su Vytautu V. Landsbergiu

Visą Kalėdų rezidencijos laikotarpį A. Baranausko ir A. Vienuolio-Žukausko memorialinis muziejus kurs magišką atmosferą ir kvies į jaukius susitikimus su nuostabiais žmonėmis. Gruodžio 14 val. 16 val. rašytojas ir bardas V. Landsbergis dalinsis savo mintimis apie Adventą, dainomis bei kino filmų peržiūra.
Muziejai yra paruošę ir daugiau šventinių susitikimų: vakaro pašnekesius su astronomu Šmukštaru, Advento vainikų pynimą edukacinėje popietėje. Rašytojos B. Buivydaitės muziejuje – kvapų terapija, kalėdaičio kepimas. Viduržiemio klajonės po Arklių muziejų ir daug kitų šventinių nutikimų.


Šv. Kalėdos atrieda bėgiais – smagūs susitikimai Siauruko muziejuje

Nuo gruodžio 7 d. iki sausio 5 d. – kasdien nuo 10 iki 16 val. – Siauruko muziejus kvies sušilti prie puodelio karštos arbatos, fotosesijai su lagaminais prie Siauruko Kalėdų eglutės ir atrasti dovaną „laimės šulinyje“. Pagaukite šventinę nuotaiką Siauruke!


Pasigamink ir išsiųsk kalėdinį atviruką!

Kuris iš mūsų nesvajoja gauti tikrų tikriausio laiško? Ir dar Kalėdiniu paštu? Angelų muziejus kviečia pradžiuginti savo artimuosius unikaliu rankų darbo atviruku, su originaliu Angelų muziejaus antspaudu.


Šviesos diena Medžių lajų take

Gruodžio 14 d. 18 val. Anykščių šilelis sužibs ryškiomis šviesomis –visus kvies susiburti ir kartu paminėti Šviesos dieną Medžių lajų take. Pasigaminkite žibintą ir atvykite į Medžių lajų taką – kartu jaukiai bei šventiškai nušvieskime Anykščių šilelį!

Plačiau apie Kalėdų rezidenciją ir renginius: https://www.infoanyksciai.lt/kaledu-rezidencija-2019/


VšĮ Anykščių turizmo ir verslo informacijos centro inf

Užsk. nr. A19-45