Kalėdos Kupiškyje: šviesu tebus ne tik mūsų širdyse!

Šv. Kalėdas, ypatingą jų laukimą ir pasiruošimą šventei, ko gero, labiausiai siejame su stebuklu. Tikimės, kad šiemet šis, jau daugelį metų džiugiai sutinkamas rytas, bus dar smagesnis, jaukesnis, šviesesnis; laukiame kažko naujo, nepaprasto… Šis paskutinis ilgos tamsos laikas nyksta miestams ir kaimams puošiantis įvairiausiomis spalvomis.

Žmonės kalbasi: „Ar ateis šv. Kalėdų dvasia į mūsų miestą?” Pastaraisiais metais jos buvo pasigendama…

Liūdnos parduotuvių vitrinos, tamsūs įstaigų langai, metai iš metų tais pačiais žaislais puošiama pagrindinė Kupiškio eglė… Tikrai pritarsite, kad didžiosios šventės nuotaiką tiek mieste, tiek kaime kuria ne tik renginiai, pramogos, bet ir aplinka, kurioje tai vyksta.

Savivaldybės administracija pagal išgales padarys viską, kad Didžiojo gimimo stebuklo laukimas  būtų kupinas džiaugsmo ir šviesos.

Maloniai kviečiu įstaigas, įmones, organizacijas, verslininkus artėjant gražiausioms metų šventėms išradingai papuošti vitrinas ir langus, teritorijas, kad aplinka spinduliuotų laukimo dvasią, o gatvėse atsirastų daugiau šviesos ir šypsenų. Ypač su didele viltimi kreipiuosi į verslo atstovus ir visus kupiškėnus, išsibarsčiusius po platųjį pasaulį, galinčius ir norinčius prisidėti prie naujų šventinės miesto puošybos priemonių įsigijimo. Jei nuspręstumėte, paramą, nurodant tikslinę paskirtį (parama miesto puošybai), maloniai prašome pervesti į Savivaldybės administracijos sąskaitą Nr. LT 76 4010 0434 0008 0068 AB DNB banke, banko kodas 40100.

 

Pagarbiai

Kupiškio rajono savivaldybės meras Dainius Bardauskas