„Juodupės“ ledo ritulininkai įveikė Rokiškio „Rokiškį”“

Lietuvos ledo ritulio čempionate startavo du Šiaurės Lietuvos ledo ritulio klubai – Juodupės „Juodupė“ ir Rokiškio „Rokiškis“. Sausą pergalę rezultatu 4:0 (1:0, 0:0, 3:0) iškovojo „Juodupė“.

Didžiulį susidomėjimą prieš sezoną sukėlė „Juodupės“ manevrai, kai klubas užregistravo septynis legionierius iš Rusijos, Kazachstano ir Latvijos. Komanda pareiškė pasiryžusi kovoti dėl čempionato medalių ir norinti pakartoti 2015-ųjų sėkmę, kai buvo iškovoti bronzos apdovanojimai.

Komandos viena kitą pažįsta ne pirmus metus, tad kova aikštelėje buvo kieta nuo pirmos minutės. Pirmasis įvartis krito kėlinio pabaigoje, kai „Juodupės“ legionierius iš Rusijos Aleksejus Zubenka  (16:57, Aleksejus Nikulinas, Konstantinas Isajevas) pasiekė pirmą įvartį.

Sunkiose debiutinėse rungtynėse žaidėįai dažnai klydo ir antrajame kėlinyje, kuriame dar penkis kartus sėdo ant nubaustųjų suolelio, o milžinišką pranašumą turėjusi „Juodupė“ niekaip neįstengė pralaužti Simo Baltrūno vartų gynybos.

Tik trečiame kėlinyje „Juodupė“ dar tris kartus baudė pavargusius varžovus. Kėlinio pradžioje juos į nokdauną pasiuntė Mauras Baltrukonis (43:02, Marselis Baikejevas, mažuma), kai mažumoje pelnė antrą įvartį. Vos po pusantros minutės K.Isajevas (44:43, A.Zubenka) padidino persvarą iki trijų įvarčių.

Tašką rungtynėse padėjo K.Isajevas (57:35, Artūras Katulis, A.Zubenka, dauguma), kai išnaudojo kiekybinę daugumą.

„Juodupės“ vartininkas iš Kazachstano Nikolajus Kolioglovas atrėmė visus 12 varžovų metimų (100 proc.), jo kolega S.Baltrūnas – 53 iš 57 (92,98 proc.).

Kitos čempionato rungtynės – Vilniuje ketvirtadienį, kai Pramogų arenos didžiojoje aikštėje įvyks sostinės derbis, ir susitiks „Hockey Punks“ ir „Geležinis vilkas“.