Juodupės ledo ritulininkai iškovojo sidabrą

Vakar, kovo 22 d., neiškentė ir į Elektrėnų ledo rūmus lėkė Seimo narys Raimundas Martinėlis.

„Nuoširdžiausi sveikinimai Juodupės komandos žaidėjams, vadovams, rėmėjams, sirgaliams istorinės pergalės proga – iškovoti Lietuvos ledo ritulio čempionato sidabro medaliai. Nepakartojamas jausmas kartu su šimtais sirgalių skanduoti savo rajono komandos vardą, džiaugtis jos pasiekimais. Žaidėjų talento, komandos vadovų darbštumo ir atkaklumo, sirgalių ištikimybės dėka ledo ritulys garsina Juodupę ir mūsų rajoną ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Su pergale, Juodupės žmonės!” – savo „Facebook” paskyroje rašo jis.

Serijoje iki trijų pergalių, ko gero, niekas labai ir nesitikėjo, kad Juodupės „Juodupė” bet kartą įveiks Elektrėnų „Energiją”.

– Bent nervus pagadinsim! – sakė sirgalius, vakar su kompanija keliavęs stebėti trečių serijos varžybų.

– Visi žino, Juodupė nesitreniruoja kartu – visi susirenka tik varžyboms, tad rezultatas pakankamai geras, – hockey.lt sakė „Juodupės”  žaidėjas Artūras Katulis.

 

Serijos trečiose rungtynėse „Energija“ 6:3 (2:0, 2:2, 2:1) nugalėjo „Juodupę“ – pratęsė rekordinę nepralaimėtų rungtynių sezono seriją iki 25 ir antrą sezoną iš eilės tapo Lietuvos ledo ritulio čempione.

Serijos pirmos dvi rungtynės baigėsi 5:2 ir 2:0 „Energijos“ naudai.

Adelija Varnaitė

Linos Dūdaitės-Kralikienės nuotraukos