Juodupės „Juodupė” kol kas neskelbia, kodėl praleido dvejas rungtynes

Nacionalinės ledo ritulio lygos atstovas spaudai Vaclovas Gedvilas, paklaustas, kas gi atsitiko Juodupės ledo ritulio klubo komandai „Juodupė” – Lietuvos ledo ritulio čempionate ji jau praleido dvejas rungtynes – atsakė trumpai:

– Klausimas – lygos direktoriui.

Lapkričio 7 d. Juodupės „Juodupė” socialinio tinklo „Facebook” savo paskyroje skelbė: „Pranešame, kad dėl techninių klubo problemų šiandien turėjęs įvykti mačas tarp LRK „JUODUPĖ” ir Vilniaus „Hockey Punks” komandų NEĮVYKS. Iki kitų susitikimų.”

Tekstas pasibaigia prisimerkusio veiduko šypsenėle – ženklas, kad nieko labai rimto neįvyko.

Apie tai, kad lapkričio 14 d. neįvyks Elektrėnuose planuotas Juodupės ledo ritulio komandos „Juodupė” susitikimas su Rokiškio „Rokiškiu” juodupėnai nieko nepranešė. Tai ir paskatino pasidomėti situacija.

Nacionalinės ledo ritulio lygos vadovas Gintaras Šabūnas temainfo.lt sakė:

– Tai – klubo vidinė problema

– Ar problemą galime vadinti vidiniu konfliktu?

– Ne. Tai – ne konfliktas, tai – problema, ir apie ją klubas turėtų visuomenei paskelbti pats.

– Kas gresia „Juodupei” dėl dvejų praleistų rungtynių?

– Nuobaudomis situacijos nepagerinsime. Lapkričio–gruodžio mėnesiais komandos privalės surasti laiko rungtynėms, o šį penktadienį arba kitos savaitės pirmadienį skelbsime tvarkaraštį, – sakė G. Šabūnas, ir pridūrė, jog tai labai retas atvejis Lietuvos ledo ritulio istorijoje.

Juodupės miestelio ledo ritulio sporto klubo vadovas, šios sporto šakos entuziastas, ilgametis treneris Antanas Gricius temainfo.lt sakė:

– Palaukim iki penktadienio: arba pavyks problemą išspręsti, arba ne.

 

temainfo.lt

hockey.lt nuotr.