Juodupės gimnazistai kepa pyragus ir skaičiuoja pinigus sėdmaišiams

Ši – jau antra Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos akcijos „Pakeisk pyragą į sėdmaišį” savaitė.

Gimnazistai džiaugiasi: pyragais sėkmingai startavo Mokinių seimas, Ig, IIg, 7 ir 6 klasės. „Pyragų gausa bei gimnazijos bendruomenės vieningumas leido patikėti stebuklu „Mes visi galim padaryti daug dėl bendro tikslo – jaukaus poilsio kampelio”, – skelbia gimnazijos feisbukas. Moksleiviai kviečiami ir šią savaitę jungtis prie šios akcijos.

Štai kokiais įspūdžiais dalinasi mokytoja Rima Šimėnienė:

– Mano septintokai dalyvavo gimnazijoje akcijoje „Pyragą keisk į sėdmaišį”. Nustebino jų entuziazmas, vieningumas, draugiškumas, gausa prikeptų pyragų, moringų, žagarėlių, vaflių, spurgų. Visi liko patenkinti ir akcijos rezultatu – už simbolinę kainą pardavę savo gardėsius surinko virš 55 eurų! Džiaugiasi mokiniai, kad gimnazijai padovanojo sėdmaišį, ant kurio patys ir ilsėsis! Už paramą ir palaikymą dėkoju mokinių tėveliams. Kartu mes – jėga!

Kaip temainfo.lt sakė gimnazijos socialinė pedagogė Inga Michailova, kasdien klasės kepa po pyragą, o per trečią pertrauką mokiniai ir mokytojai juos perka ir valgo. Pyrago gabalėlis – nelygu jo dydis – kainuoja 20–40 ct. Už surinktus pinigus gimnazistai ir pirks sėdmaišius.

– Jie mums labai reikalingi atnaujintame fojė, – sakė pedagogė.

Šią savaitę Juodupės gimnazistai ragauja 8a, 8b, 5 ir 4 klasių pyragus.

 

Rita Briedienė

Juodupės gimnazijos nuotraukos