Juodupės gimnaziją savo noru paliko jos direktorė

Dianai Guzienei Rokiškio rajono meras Antanas Vagonis įteikė rožių puokštę.

Rugsėjo 29 d. Rokiškio rajono tarybos posėdyje rajono meras Antanas Vagonis rožių puokštę įteikė Juodupės gimnazijos direktorei Dianai Guzienei ir padėkojo jai už 10 metų darbą ir vadovavimą gimnazijai.

Kaip temainfo.lt sakė direktorė, – jokio kriminalo.

– Išeinu iš darbo savo noru. Turiu planų ir neįgyvendintų svajonių. Esu dėkinga tam laikui, kurį skyriau Juodupės gimnazijai. Išeidama labai stengiausi, kad dar kuo daugiau jai padaryčiau. Pamilau visą šį kolektyvą – ir mokytojus, darbuotojus, ir vaikus. Bet dabar jau išeinu, – sakė D. Guzienė.

Bus skelbiamas konkursas Juodupės gimnazijos direktoriaus pareigoms eiti, o kol kas įstaigai vadovaus direktorės pavaduotoja Audronė Rekertienė.

– Nežinau tikrų jūsų išėjimo priežasčių, bet nujaučiu. Žinau, kad esate labai perspektyvus žmogus, su jumis dirbau jau tikrai labai nuo senų laikų, labai gerai jus pažįstu kaip aktyvią, kaip moterį, kuri kelia tikslus ir jų siekia. Ir aš galvoju, kad jūsų laukia didelė ateitis. Manau, kad Jums pasidarė per siaura ir per maža Juodupės gimnazija. Aš jums linkiu didelio skrydžio. Norėčiau jus dažniau matyti televizijos ekranuose, Prezidentūroje arba Seime, – savo padėkos kalboje dėstė rajono meras A. Vagonis.

D. Guzienė yra įgijusi keturių specialybių diplomus, puikiai moka vokiečių kalbą, neblogai kalba dar keliomis užsienio kalbomis. Tolesnių savo planų paslaptį ji kol kas saugo.

 

Rita Briedienė

Emilijos Briedytės nuotr.