Jono Černiaus pagrindinės mokyklos krepšinio varžybose – ir policijos pareigūnai

Kovo 26 d. Kupiškio rajono Noriūnų Jono Černiaus pagrindinėje mokykloje startavo naujas prevencinis-sportinis renginys. Jį organizuoti padeda Rusnė Šermukšnytė, Rimanto Kaukėno paramos grupės atstovė.

Idėjos sumanytojai – socialinė pedagogė Daiva Dūdienė ir kūno kultūros mokytojas Eitaras Kriauza. Rajono pagrindinių mokyklų krepšinio turnyras „Rimanto Kaukėno taurė 2019″ ir tritaškių konkursas. Renginyje dalyvavo ne tik rajono pagrindinės mokyklos, bet sulaukėme svečių ir iš Pandėlio.

Treniruotę vedė, tritaškių konkurse dalyvavo vyrų krepšinio klubo „Lietkabelis” krepšininkai.

Tritaškių varžybose bei treniruotėje dalyvavo, krepšinį žaidė Kupiškio policijos komisariato pareigūnai Ričardas Kiaulėnas ir Mantas Šešelgis.

Varžybų metu bendruomenės pareigūnės Viktorija Aelita Budrienė ir Danguolė Baliuvienė su policijos šunimi  Amsiu vykdė prevencinę veiklą.

Renginys tęstinis.

[gallery_box] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/04/2019_jono_cerniaus_mokykla_varzybos_1.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/04/2019_jono_cerniaus_mokykla_varzybos_2.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/04/2019_jono_cerniaus_mokykla_varzybos_3.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/04/2019_jono_cerniaus_mokykla_varzybos_4.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/04/2019_jono_cerniaus_mokykla_varzybos_5.jpg” descr=”” title=””] [gallery_image path=”https://temainfo.lt/wp-content/uploads/2019/04/2019_jono_cerniaus_mokykla_varzybos_6.jpg” descr=”” title=””] [/gallery_box]Daiva Dūdienė

Socialinė pedagogė

Valdemaro Šimkaus nuotraukos