Jaunų žmonių raginimą tikrintis sveikatą išgirdo ir senukai

Balandžio 18 d. Kupiškio „Šamanomenųcentre“ vyko nemokamas sveikatos testavimas. Tyrimus atliko Vilniaus kompanijos „Tarptautinis Koralinis klubas” narės: S. Urmanavičienė, V.Urmanavičiūtė ir M.Stonkutė.

Parametrų fiksavimo svarstyklėmis TANITA  buvo galima nustatyti kiekvieno dalyvio metabolinį amžių, vandens kiekį organizme, įvertinti kaulų ir raumenų būklę, sužinoti organizmo pH ir kt. Užsiėmimai vyko grupelėmis. Po tyrimų dalyviai buvo supažindinti su sveikos gyvensenos koncepcija.

Šio renginio organizatorė buvau aš, Monika Stonkutė. Mano istorija koraliniame klube prasidėjo labai paprastai: draugė pakvietė mane į paskaitą apie sveikatą, o vėliau buvo pasiūlyta pačiai pasidaryti tyrimus TANITA svarstyklėmis.

Po tyrimų nutariau išbandyti koralinį vandenį, nes mano pH rodiklis nebuvo labai geras. Suorganizuoti šiuos tyrimus Kupiškyje mane paskatino noras paįvairinti kupiškėnų kasdienybę. Norėjau suteikti žmonėms galimybę pasidaryti tyrimus: organizmo parametrai padeda įvertinti savo organizmo sveikatingumo lygį. Kadangi buvau tik idėjos žmogus, pati tyrimų atlikti negalėjau, todėl pasikviečiau tam darbui kompetentingus asmenis iš Vilniaus. Labai džiugu, kad renginyje dalyvavo 30 žmonių; atėjo ir labai senyvo amžiaus kupiškėnų.

Jei atsiras žmonių, besidominčių tam tikrais sveikos gyvensenos klausimais, manau, ateityje bus galima suorganizuoti dar ne vieną paskaitą Kupiškyje.

Dėkoju „Šamanomenųcentrui”, leidusiam organizuoti renginį savo patalpose. Už labai gražų skelbimuką ir patarimus organizuojant pirmą renginį dėkoju Mariui Skrupskiui.

 

Monika Stonkutė

Autorės nuotraukos