Jaunas pareigūnas Valentinas Pupšys dirbs Rokiškio policijos komisariate

  

Kovo 5 d. Panevėžio apskrities VPK prisiekęs naujas pareigūnas Valentinas Pupšys dirbs Rokiškio policijos komisariate. Šiame mieste jis ir užaugo, tad džiaugiasi, kad tarnaus savo mylimame ir gerai pažįstamame krašte, kur galės padėti žmonėms ir prisidėti prie saugumo užtikrinimo.

Tapti policininku Valentinas svajojo nuo vaikystės, tad kryptingai siekė savo tikslo, intensyviai sportavo, o baigęs mokyklą įstojo į Mykolo Romerio universitetą.

Valentinas sakė puikiai žinojęs, koks sudėtingas ir rizikingas šis darbas, tačiau savęs neįsivaizdavo kitoje srityje – nė karto nesudvejojo dėl pasirinkto savo kelio.

Valentino tėtis dirbo policijos pareigūnu, todėl nei šeimos, nei draugų jo pasirinkimas sekti tėvo pėdomis nenustebino. „Visada didžiavausi savo tėčiu, jis man – vyriškumo idealas. Sulaukiau jo vertingų partarimų ir palaikymo. Taip pat, manau, kad tarnybai esu tinkamai pasiruošęs ne tik reikalingomis žiniomis, fiziniu pasirengimu, bet ir psichologiškai, nes nuo pat mažų dienų žinojau ir domėjausi, su kokiais sunkumais ir iššūkiais susiduria šios profesijos žmonės“ – pasakojo pareigūnas.

Policijos pareigūną, pasižadėjusį ištikimai ir sąžiningai tarnauti Lietuvos Respublikai, ginti visuomenės interesus, sveikino Panevėžio apskrities VPK viršininkas Egidijus Lapinskas. Jis džiaugėsi tvirtu jauno žmogaus apsisprendimu, ryžtu ir noru ginti, saugoti, padėti; linkėjo atsakingos tarnybos, meilės savo profesiją, tikėjimo tuo, ką daro.

 

Karolina Miganovičienė

Panevėžio apskrities VPK komunikacijos grupės vyresnioji specialistė