Jam būtų sukakę 50-mt

Prodiuseris, šou verslininkas, laidų vedėjas Gintaras Ruplėnas savo „Facebook“ paskyroje paskutinę žymą paliko gegužės 6 d.:  jis pasidalino „Dviračio šou“ personažų  Surskio ir Mauzerio pokalbio „Užsirašykite litų numerius!“ nuoroda.

O balandžio 22 d. buvo pasidalinta Haroldo Mackevičiaus paskelbtu nuotraukų albumu „Šiandien madam Agnė Jegelevičiūtė pareis vėliau“. Turbūt net Susanna Kubelka nusijuoktų…

Tačiau realybės neleidžia pamiršti jau kita, balandžio 14 d.,  „Dviračio šou“ nuotrauka „Norintiems mirti su litu dar liko aštuoni mėnesiai ir dvi savaitės“ : kadras – karstų fone…

G.Ruplėno  „Facebook“ paskyra – tarsi palikimas visiems.  Čia jau niekada niekas nesikeis; čia tiek mažai apie patį save – vis kitų veidai ir kitų darbai, kūryba. Vis dėlto kažkodėl manai, kad jį pažįsti… Nėra abejonės:  jam svarbios tos problemos, kuriomis jis dalinasi.

Kovo 9 d. G.Ruplėnas paskelbė zavodyuk.com nuorodą:  tiems, kuriems rūpi maksimaliai objektyvi informacija apie įvykius Ukrainoje.

Paskyroje – daug mirties… litams.

Ir daug juoko. Jis, tas juokas, sakytum, netyčinis: užsimiršti ir nusijuoki.

Sausio 19 d. perspausdintas lryto.lt  interviu „Dviračio šou“ kūrėjai H.Mackevičius, V.Šerėnas ir G.Ruplėnas: „Visi į vieną lėktuvą nesėdame“.  Šou 20-mečio proga juos kalbino žurnalistė Erika Zabulėnienė.

Sužinai: jis redaguodavo tekstus, išskyrus peliukų.  „Gintaras yra vienintelis, kuris moka dirbti vordu“ – sako H.Mackevičius.

Ir vėl juokiesi…

Vakar jam būtų sukakę 50 metų, bet nuo birželio 12-osios jis jau visada bus 49-erių.

„Ačiū visiems sveikinusiems. Neslėpsiu – buvo malonu. Ačiū“ – lygiai prieš metus, rugpjūčio 26-ąją G.Ruplėnas parašė „Facebook“ paskyroje.  Iki tol – jokių gimtadienių, jokių padėkų.

Jis labai mėgo lauko tenisą. Turėjo net penkerius teniso marškinėlius…

Taip ir būna: nuorodomis nuklysti informacijos platybėmis kažin kur…

Rugpjūčio  25 d. Anykščių seniūnijoje, G.Ruplėno šeimos sodyboje, rinkosi jo bičiuliai: buvo surengtas privatus lauko teniso turnyras Gintaro Ruplėno 50-mečiui paminėti.

 

Rita Aukščionytė

G.Ruplėno šeimos archyvo nuotr.