J.Tūbelio progimnazijos elektroninis pažymėjimas – raktas, piniginė ir bilietas

Vasario 9 d. Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijoje buvo perkirpta šventinė naujos elektroninės sistemos  – Tamo dienyno išplėstinės versijos – pradžios juostelė. Prisiminimui jos dalys teko progimnazijos direktoriui Zenonui Pošiūnui ir  šios sistemos finansiniam rėmėjui  AB „Rokiško sūris“ direktoriaus pavaduotojui, J.Tūbelio progimnazijos tarybos nariui Daliui Trumpai. Mokinių bei mokyklos pedagogų ir darbuotojų elektroninių pažymėjimų gamybai bei jų nuskaitymo įrangai AB „Rokiško sūris“  skyrė 7 530 Eur. Iš viso buvo pagaminta 836 pažymėjimų: čia mokosi 731 vaikų, dirba 105 mokytojų ir techninio personalo žmonių.

– Verslo dėka esame pirmieji ne tik rajone, bet ir visoje Panevėžio apskrityje, įdiegę elektroninę sistemą. Esu labai dėkingas „Rokiškio sūriui“, parėmusiam ne vieną mokyklos  projektą, – temainfo.lt sakė direktorius Z.Pošiūnas.

Anot direktoriaus, naujasis pažymėjimas tapo progimnazijos bendruomenės narių  elektroniniu raktu, pinigine ir bibliotekos bilietu. Mokiniams ir darbuotojams jis atrakins įstaigos duris, leis naudotis bibliotekos fondais, o papildyta tarnaus kaip banko kortelė progimnazijos valgykloje.

– Kaip bus, jei kažkuris pamirš pažymėjimą namuose? – klausėme direktoriaus.

– Kol kas mes tik mokomės. Dabar į mokyklą galima patekti pro dvejas duris: einant pro paradines reikia turėti pažymėjimą, o pro antrąsias praėjimas tebėra laisvas. Gegužės mėnesį atliksime monitoringą – įvertinsime, kaip veikia sistema, kokių tvarkos taisyklių laikysimės. Pametusiajam naujas pažymėjimas kainuos per 4 eurus, –  sakė Z.Pošiūnas.

Progimnazijos bendruomenę su švente sveikino Seimo narys Vytautas Saulis, rajono savivaldybės Šveitimo skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis.

temainfo.lt

Juozo Tūbelio progimnazijos archyvo nuotraukos