Iš įvykių suvestinės: Noriūnų tvenkinyje nuskendo vyras

Nuskendo. Gegužės 10 d. 20.10 val. Kupiškio rajono Noriūnų tvenkinyje rastas nuskendęs vyras (gim. 1963 m.), gyvenantis Kupiškyje. Pirminės apžiūros metu išorinių smurto žymių nenustatyta.

Apvogė AB ESO. Gegužės 10 d. 9.30 val. AB ESO atstovas pastebėjo, kad iš Kupiškio rajono Paketurių kaimo transformatorinės pavogta apie 300 kg transformatorinės alyvos.

Pavogė audiokasetes. Vyras (gim. 1961 m.), gyvenantis Rokiškio rajone pranešė: gegužės 2 d. nuvykęs į jam priklausančią sodybą Obelių seniūnijos Gediškių kaime, pamatė išdaužtą lango stiklą, pasigedo televizoriaus, elektrinio virdulio, 20 audiokasečių. Nuostolis – 45 Eur. Įtariamasis 17-metis ieškomas apklausai.

 Žoliapjovė ir kirvis. Rokiškėnas (gim. 1937 m.) pranešė, kad gegužės 10 d. 13.30 val. atvykęs į jam priklausančią sodybą Rokiškio kaimiškosios seniūnijos Vengerynės kaime, pastebėjo, kad pavogta žoliapjovė ir kirvis. Nuostolis – 218 Eur.

Nuostolis – 555 Eur. Anykščių rajono Kavarsko seniūnijoje pastebėta, kad įsilaužta į sodybą ir ūkinius pastatus bei pavogti penki dujų balionai, staklės ir priekalas. Nuostolis – 555 Eur.

 

Praneša Panevėžio ir Utanos apskričių VPK inform