Ištvermę demonstravo ir kupiškėnai

Įvairių Lietuvos miestų žmonės, demonstruojantys geriausius fizinius rezultatus, vyko į Kauno  finalinį konkursą „EURO FIT”,  anksčiau vadintą „Lietuvos sveikuolis”.

Šventę rengė Lietuvos sveikuolių sąjunga ir Asociacija „Sportas visiems”, Lietuvos sporto universitetas, Lietuvos tautinis Olimpinis komitetas.

Pagrindinė konkurso „EURO FIT” idėja – skatinti judėti, varžytis, miestuose bei rajonuose atrasti sveikiausius žmones ir pademonstruoti jų fizinio kūno galimybes finaliniame konkurse. Tai puiki galimybė palyginti save su kitais tos pačios amžiaus grupės žmonėmis, įvertinti savo fizinį pajėgumą. Tai lyg ir ištvermės patvirtinimas, jos pademonstravimas kitiems, galimybė pasidžiaugti ne tik savo, bet ir kito pergale.

Vyrai ir moterys varžosi 18-oje amžiaus grupių. Buvo siūlomos šios rungtys: svorio ir ūgio indekso nustatymas,  plaštakos jėga, atsilenkimai per 30 sek., lankstumas, flamingo testas ( stovėti ant vienos kojos),  kybojimas, 1 km. bėgimas.

Šioje sveikuolių šventėje dalyvavo ir Kupiškio rajono Kūno kultūros ir sporto centro bei Subačiaus gimnazijos mokiniai. Geriausiai sekėsi Lukui Ulkei, savo amžiaus grupėje (12-13 m.) užėmusiam ketvirtą vietą ir tik vienu tašku atsilikusiam nuo trečios vietos. Nojus Ragauskas liko septintas (14-15 m.).

Šventė buvo puiki, ir pirmas kartas nenuvylė. Žinome, kur reikia tobulėti ir  ko pritrūko, kad pasiekti geresnio rezultato. Tikimės, po metų pagerinti savo rezultatus.

 

Arvydas Krikščiūnas

Graikų-romėnų imtynių treneris