Iš eismo įvykio pabėgo kupiškėnas dviratininkas

Disponuoja vogtais daiktais? Įtariama, jog vyras, 1988 m., gyvenantis Rokiškio rajono Pandėlio seniūnijoje, disponuoja vogtais daiktais.

 

Įtariamasis sulaikytas girtas Kovo 7 d. kelio Rokiškis-Juodupė-Onuškis-Ilzenbergas 14,580 km buvo sustabdytas, galimai sukėlęs eismo įvykį ir iš jo pasišalinęs automobilis VW Golf, jį vairavo vyras (gim. 1994 m.), gyvenantis Anykščių rajono Skiemonių seniūnijoje. Jam nustatytas 1,94 prom. girtumas. Įtariamasis sulaikytas.

 

Po patikslinimo. Vasario 3 d. apie 16.30 val. Kupiškio Gedimino-Taikos-Jaunimo gatvių sankryžoje automobilis VW Passat, vairuojamas kupiškėno (gim. 1990 m), važiuodamas iš šalutinės Taikos gatvės į Jaunimo gatvę nepraleido pagrindine Gedimino gatve link miesto centro važiuojančio automobilio BMW 535, vairuojamo kupiškėno (gim. 1962 m.), ir trenkėsi į automobilio dešinį šoną.

Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio BMW 535 keleivė (gim. 1970 m.), jai VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė buvo nustatyti galvos ir dešinio peties sumušimai, ji išleista gydytis į namus.

 

Iš įvykio vietos pabėgo dviratininkas. Vasario 23 d. 20.21 val. Kupiškio rajono Šnipeliškio kaime moterį (gim. 1947 m.), gyvenančią Kupiškio Šepetos kaime, tamsiu paros metu ėjusią pėsčiųjų ir dviračių taku, ant rankų dėvėjusią šviesą atspindinčius elementus, iš nugaros kliudė dviratis, kurio vairuotojas nesustojęs nuvažiavo. Moteris po smūgio nugriuvo ant žemės. VšĮ Respublikinė Panevėžio ligoninė jai buvo nustatytas kairės rankos žastikaulio lūžimas ir klubo bei veido sumušimai. Moteris buvo išleista gydytis į namus.

 

Naudojo fizinį smurtą. Kovo 7 d. gautas moters (gim. 1965 m.) gyvenančios Anykščių Biliūno gatvėje, pareiškimas: jos namuose prieš ją fizinį smurtą naudojo neblaivus (1.58 prom.) sugyventinis (gim. 1959 m.). Pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Parengta pagal Utenos ir Panevėžio apskričių VPK inf.