Incidentas „Dainuvos nuotykių slėnyje“

Kaip šiandien praneša Utenos apskrities VPK Komunikacijos skyrius, rugpjūčio 18 d. apie 17 val. lipdama kibių siena, nukrito ir susižalojo mergaitė (gim. 2006 m.).

– Vyksta ikiteisminis tyrimas, todėl nenoriu komentuoti įvykio, kol nebus tyrimo rezultatų, – temainfo.lt sakė „Dainuvos nuotykių slėnio“, kuriame įvyko nelaimė, direktorius Deividas Dilys.

„Dainuvos nuotykių slėnis“ yra įsikūręs šalia Anykščių, ant Šventosios upės kranto. Jame įrengtos šešios skirtingo sudėtingumo, iki 13 m aukščio trasos; lankytojai pamėgo 300 m „Skrydį per Šventąją“. Kibių siena yra 9 metrų aukščio, joje įrengtos šešios skirtingo sudėtingumo trasos. Visa įranga sertifikuota.

Anot D.Dilio, praėjusią vasarą parke apsilankė 8 tūkst. vaikų ir suaugusiųjų, per penkerius veiklos metus čia pabuvojo per 40 tūkst. žmonių.

– Šis verslas turi blogąją pusę: jis yra aktyvus, todėl išlieka traumų rizika. Jaučiu didelį nemalonumą dėl įvykio, ir tai nėra ta tema apie kurią norisi kalbėti. Bet juk Anykščiuose yra ir lauko teniso aikštynas: čia irgi išlieka grėsmė pasinarinti ar susilaužyti koją, ranką. Incidento atveju manęs nebuvo, tačiau lankytojus prižiūri kvalifikuoti instruktoriai, dirbantys čia jau po kelerius metus. Man skubiai buvo paskambinta, aš pats palydėjau mergaitę į ligoninę. Ji –  iš Vilniaus rajono, sakyčiau, – iš Riešės, – pasakojo D.Dilys.

Prieš kelerius metus parkui jau teko išgyventi incidentą, tačiau jis apsiėjo be didelių pretenzijų.

„Dainuvos nuotykių slėnio“ lankytojai ir instruktoriai yra apdrausti  Civilinės atsakomybės draudimu.

temainfo.lt