Į ukmergiškių automobilį rėžėsi Kupiškio policininkas

 

Avarija – Pergalės ir Lauko gatvių sankryžoje

Praėjusį šeštadienį, gegužės 20 d., apie 8.30 val. Pergalės ir Lauko gatvių sankryžoje įvyko avarija: susidūrė policijos ir ukmergiškio automobiliai, nuo smūgio abu užlėkę ant pievutės priešais prekybos centrą „Norfa”.

Ukmergiškio nestabdomas automobilis riedėjo apie 20 metrų, išlaviruodamas pro vandens šulinių ir dujų rezervuarų dangčius, pervažiuodamas, bet nedaug sužalodamas krūminę pušaitę ir nepakenkdamas automobilio apačiai. Policininko automobilis užšoko ant šaligatvio.

– Nedaug trūko ir būčiau atsitrenkęs į kitus automobilius, – temainfo.lt sakė ukmergiškis Petras, ir jis buvo teisus: jei automobilis tą patį atstumą būtų riedėjęs bent kiek kairiau, būtų trenkęsis į automobilių stovėjimo aikštelėje stovėjusias mašinas.

 

Kaip visada: susidūrimas buvo netikėtas

Anot ukmergiškio, jis su žmona Gedimino gatve važiavo į Kupiškio turgų, tačiau įsuko ne į Lauko, o į Topolių gatvę. Atbulas grįžęs į Gedimino gatvę ir ketinęs sukti į savo eismo juostą, vairuotojas sakė matęs atvažiuojantį automobilį, bet jis dar buvo toli ir grėsmės nekėlė.

Susidūrimo vis dėlto neišvengta: ukmergiškių automobilio keleivio pusės panelis nubrėžtas nuo pat galinio rato, o pats smūgis kliuvo į priekinį tos pačios pusės ratą: keleivė neužkliudyta, sužeistų nėra.

Ukmergiškis mano, kad į jį rėžęsis automobilio vairuotojas viršijo greitį, tik sakė, skundų niekam nerašys: jis nesitiki, kad policininkas gali būti pripažintas kaltu.

– Varnas varnui akies nekerta, – teigė jis.

 

Greičiausia, kaltas ne policininkas

Privataus asmens stebėjimo kamera užfiksavo, kad priešais policininko vairuojamą netarnybinį  automobilį važiavo dar viena mašina. Nei vienos šių mašinų vairuotojai greičio neviršijo: važiavo apie 40 km per valandą.

Ukmergiškis, praleidęs pirmą automobilį, įsuko į reikiamą eismo juostą, ko gero, nė nepastebėjęs antros mašinos. Smūgio išvengti nebepavyko.

Kaip temainfo.lt sakė Panevėžio apskrities VPK komunikacijų skyriaus vyresnioji specialistė Rasa Meištė įvykio vietoje buvo užpildytos eismo įvykio deklaracijos, techninis, draudiminis eismo įvykis. Plačiau avarijos ji nekomentavo.

 

Adelija Varnaitė

temainfo.lt skaitytojo nuotraukos